مصوبات کارگروه سلامت غذایی در سمیرم اجرایی شود

معاون فرماندار سمیرم بر اجرا و عملیاتی شدن مصوبه های کارگروه سلامت و امنیت غذایی این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش سمیرم خبر، محمدرضا عسگریان در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی سمیرم،که در شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شده بود، اظهار کرد: اهمیت این کارگروه و مصوبات آن بر کسی پوشیده نیست چرا که با سلامت عمومی مردم ارتباط دارد.
وی با تاکید بر ضرورت اجرای مصوبات و توجه به آنها تصریح کرد: امروزه مدیریت پسماند باید مورود توجه همه دستگاه های مرتبط باشد و به بهترین شکل ممکن اجرا شود.
به گفته این مسئول، پیش سرد کشتارگاه، بهتر شدن و اصلاحاتی در سردخانه آرامستان و نرده کشی چشمه خوانسار در ورودی شمال شهر سمیرم از مهمترین موضوعات مطرح شده ای که که برخی اجرا و برخی باید به سرعت عملیاتی شوند.
عسگریان چشمه خوانسار را یکی از شریان های حیاتی سمیرم عنوان کرد و گفت: نرده و حصار داشتن این چسمه با توجه به قرار گرفتن آن در مسیر جاده اصلی ورودی سمیرم و حضور خانواده ها ضروری است.
بر این اساس، در این جلسه مقرر شد همایشی در رابطه با هفته سلامت در سال جاری باهماهنگی اداره ورزش وجوانان در شهرستان سمیرم برگزار شود.
معاون فرماندار، بخشداران چهار بخش سمیرم، شهرداران، ادارات و سایر کارشناسان و اعضای کارگروه و مدیریت شبکه بهداشت ودرمان در این کارگروه حضور داشتند.

انتهای پیام/ الف

Go to TOP