رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سمیرم:

توزیع ۹۰ تن برنج و میوه در بازار شب عید

اردشیر نوابی از توزیع ۶۰ تن انواع برنج و ۳۰ تن میوه در بازار شب عید خبر داد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سمیرم در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری سمنا، از ۶ هزار و یک‌صد بازرسی از واحدهای صنفی و شناسایی بیش از ۲۴۰ متخلف صنفی شهرستان سمیرم در سال گذشته خبر داد.

اردشیر نوابی مانور نوروزی کنترل و تنظیم بازار را از ۱۷ اسفندماه اعلام کرد و گفت: در راستای جلوگیری از اجحاف حقوق مصرف‌کنندگان این مانور تا ۲۵ فروردین‌ماه ادامه داشته و چهار بازرس ما در حال رصد و بررسی بازارند.

وی از جذب ۶۰ تن انواع برنج و ۳۰ تن میوه شب عید در شهرستان خبر داد و افزود: این اقلام در راستای برطرف کردن نیاز مردم، کنترل قیمت بازار و افزایش رفاه شهروندان توسط جهاد کشاورزی جذب و با تحت نظارت و کنترل اداره صنعت، معدن و تجارت سمیرم توزیع شد.

نوابی با اشاره به رصد و کنترل مداوم بازار و واحدهای صنفی مختلف شهرستان سمیرم اظهار کرد: تلفن‌های ۱۲۴ اداره صنعت، معدن و تجارت و ۵۳۶۶۲۱۶۱ اتاق اصناف همواره آماده شنیدن گزارش‌های مردمی است.

وی از فعال شدن کمیته نظارت و تنظیم بازار در ایام نوروز خبر داد و خاطرنشان کرد: واحدهای صنفی خدماتی همچون خدمات فنی خودرو، نانوایی‌ها و سوپرمارکت‌های شهرستان با هماهنگی نوبت‌بندی شده و آماده ارائه خدمات به مسافران و شهروندان بودند.

نوابی با اشاره به شعار سال تأکید کرد: امیدوارم مسئولان و مردم با خرید از واحدهای صنفی و کارگاه‌های تولیدی به اشتغال و پویایی شهرستان کمک کنند.

انتهای پیام/

Go to TOP