مدیر آموزش و پرورش سمیرم:

۶ کلنگ زنی و ۲ افتتاح واحد آموزشی در اردیبهشت ماه

محمد نادری خیران مدرسه ساز را سرمایه بزرگ اجتماعی خواند و جلب رضایت و اعتماد آنان را وظیفه دانست.

به گزارش پایگاه خبری سمنا، جلسه هیئت مدیره خیران مدرسه ساز با حضور جمعی از مسئولان و خیران در آموزش و پرورش شهرستان سمیرم برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سمیرم در اولین جلسه خیران مدرسه ساز شهرستان سمیرم از عدم توجه مسئولان کشوری به آموزش و پرورش گلایه کرد و گفت: تشکیل مجمع خیران مدرسه‌ساز یک فرصت جدید برای استفاده از بنیاد برکت به شمار می‌آید.

وی خیران مدرسه ساز را یک فرصت و سرمایه بزرگ اجتماعی دانست و گفت: با توجه به فراز و نشیب های فراوان آموزش و پرورش با جلب اعتماد و رضایت خیران می توان بهتر از گذشته به فرزندان این مرز و بوم خدمت کرد.

معاون مشارکت های اداره کل نوسازی استان اصفهان هدف اصلی شورای آموزش و پروش را استفاده از ظرفیت تمامی ارگان‌ها جهت پیشبرد برنامه‌های تعلیم و تربیت دانست و تصریح کرد: آموزش‌وپرورش به‌تنهایی قادر به رفع مشکلات مختلف نبوده و باید از پتانسیل همه ارگان ها و مردم در این زمینه استفاده کنیم.

محسن جعفرپور گفت: امیدواریم گام خوبی برای جذب خیران سمیرمی ساکن شهرستان های دیگر برداشته تا بزودی فضاهای آموزشی این منطقه به استاندارد های لازم برسند.

اردیبهشت ماه سال جاری کلنگ زنی شش واحد آموزشی و افتتاح ۲ واحد آموزشی با حضور مسئولان استان و شهرستان توسط مجمع خیران و بنیاد برکت انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

Go to TOP