نگاه‌ها و دیدگاه‌ها به‌سوی فرهنگ و آموزش باشد

نماینده مردم سمیرم گفت: برای پیشبرد کارها به نحو احسنت باید نگاه‌ها و دیدگاه‌ها به‌سوی فرهنگ و آموزش باشد.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر اولین جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان سمیرم در سال ۹۷با حضور نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار، شوراهای اسلامی شهرهای سمیرم، ونک، کمه و حنا در آموزش‌وپرورش سمیرم برگزار شد.

اصغر سلیمی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سال جدید اظهار کرد: برای پیشبرد کارها به نحو احسنت باید نگاه‌ها و دیدگاه‌ها به‌سوی فرهنگ و آموزش باشد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی افزود: جایگاه ویژه آموزش‌وپرورش در رشد و ترقی یک کشور بسیار بااهمیت بوده و برای دست‌یابی به پیشرفت باید با این ارگان همدلی و همفکری داشت.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به مساعدت مالی آموزش‌وپرورش که در ایام نوروز اشاره کرد و افزود: بالغ‌بر ۳۰ میلیون ریال کمک نقدی و ۷۰۰ بسته حمایتی متعدد به دانش آموزان کم‌بضاعت اهداشده که نشان از فعالیت‌های مؤثر آموزش‌وپرورش سمیرم در این ایام هست.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش سمیرم خاطرنشان کرد: مساعدت، همفکری و مصوبات محکم و عملیاتی ازجمله نیازهای آموزش‌وپرورش است.

محمد نادری آموزش‌وپرورش را میدان توانستن علی‌رغم  نداشتن سرمایه مالی دانست و گفت:عدم اولویت آموزش‌وپرورش در نگاه کلان مسئولیتی جای تأسف دارد.

وی با اشاره به تلاش‌های نماینده شهرستان درزمینهٔ جذب خیرین مدرسه‌ساز گفت: تشکیل مجمع خیرین مدرسه‌ساز یک فرصت جدید برای استفاده از بنیاد برکت به شمار می‌آید.

فرماندار شهرستان سمیرم هدف اصلی شورای آموزش و پروش را استفاده از ظرفیت کلیه ارگان‌ها جهت پیشبرد برنامه‌های تعلیم و تربیت دانست و گفت: آموزش‌وپرورش به‌تنهایی قادر به رفع مشکلات عدیده نبوده و باید از پتانسیل کلیه ادرات، ارگان‌های عمومی، خصوصی و عموم مردم در این زمینه استفاده نماییم.

محمد جعفرزاده به بحران کم‌آبی و راهکارها برای برون‌رفت از مشکلات اشاره کرد و افزود: باید آموزش صحیح مصرف را امری جدی و ازجمله اولویت‌های کاری خود بدانیم.

انتهای پیام/ق

Go to TOP