کلینیک تخصصی و دیالیز بیمارستان سمیرم در سال جاری تکمیل می شود

 ادامه احداث کلینیک تخصصی و واحد دیالیز بیمارستان سیدالشهدا(ع) سمیرم در سال جدید انجام و این طرح ها، تکمیل خواهند شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان سمیرم روز شنبه در گفتگو با خبرنگار سمیرم خبر، افزود: این موارد در نشستی با حضور نماینده سمیرم در مجلس و رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مطرح و مصوب شد.
به گفته علی اصغر صبوحی، سال گذشته ۱۰ میلیارد ریال برای ساخت و تجهیز کلینیک ویژه تخصصی در محوطه بیمارستان سیدالشهداء علیه السلام شهرستان سمیرم، با قول معاون وزیر بهداشت، اختصاص یافته بود.
وی خاطر نشان کرد: احداث این کلینیک نیازهای درمانی منطقه، با توجه به مشکلات تامین پزشک و تخصص های مختلف را تا حد زیادی مرتفع خواهد کرد.
مدیر شکبه بهداشت و درمان سمیرم با اشاره به نیاز مردم این شهرستان به سی تی اسکن، تصریح کرد: نصب و بهره بردای از این دستگاه تا پایان خرداد ماه ۹۷ انجام می شود.
صبوحی دیوار کشی حیاط ۱۴ خانه بهداشت و احداث ساختمان های اورژانس ۱۱۵ را از دیگر موارد مطرح شده در نشست کاری با رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان عنوان کرد و گفت: مقرر شد با تایید و بازدید کارشناسان این درخواست ها نیز نهایی و اجرا شوند.
حل مشکل صدور کد بهداشتی کارگاهای کوچک تولید مواد غذایی، پیگیری مراحل ساخت پانسیون های پزشکان متخصص و عمومی در بیمارستان و بخش پادنای علیا و ساخت و ساز مجدد مراکز بهداشتی بجای ساختمان های فرسوده در برخی روستاها از جمله مهرگرد از دیگر مسائل مطرح شده در این جلسه کاری بوده است.
۲۷۰ نفر نیروی انسانی در شبکه بهداشت و درمان سمیرم و ۲۶ خانه و مراکز بهداشت روستایی در روستاهای این شهرستان خدمات بهداشتی و درمانی را به مردم این شهرستان ارائه می کنند.

انتهای پیام/ الف

Go to TOP