ضرورت حل و فصل مشکلات شهرک های صنعتی/ اجرای پروژه فاضلاب محله های کوشک و قلعه سمیرم نیازمند اعتبار ملی است

نماینده سمیرم در مجلس دهم بر ضرورت حل و فصل مشکلات و مسائل شهرک های صنعتی این شهرستان تاکید کرد.

اصغر سلیمی روز سه شنبه در گفتگو با سمیرم خبر اظهار کرد: از جمله این مشکلات امکانات زیرساختی همچون برق، گاز و آب است که همچنان در مواردی پابرجاست و حل نشده است.
به گفته این نماینده مجلس، محوطه سازی شهرک و ناحیه صنعتی نیز با وجود گذشت سال های متمادی از بهره برداری، همچنان همان وضعیت نامناسب سابق را دارد که این موارد در نشست با دکتر نجفی معاون وزر صنعت، معدن و تجارت نیز عنوان شد.
وی یگیری ایجاد ناحیه صنعتی در بخشهای پادنا، پادنا علیا و وردشت را از دیگر مسائل مطرح شده در نشست با معاون وزیر صنعت و معدن عنوان کرد و گفت: برای مشاهده وضعیت شهرکهای صنعتی سمیرم از این مقام مسئول درخواست کردیم از مناطق و نواحی صنعتی سمیرم بازدید کنند تا شرایط رفع مشکلات از نزدیک را بهتر شاهد باشیم.
سلیمی به جلسه خود با دکتر رحمانی رئیس اداره راه و ترابری و مدیریت عمران شهری و روستایی سازمان برنامه و بودجه کشور نیز اشاره کرد و گفت: همترین موضوع این نشست تخصیص اعتبار در خصوص اجرای پروژه فاضلاب محله های کوشک و قلعه سمیرم از طریق بودجه ملی بود.
نماینده مردم سمیرم در مجلس ادامه داد: پیگیری پروژه ملی قرار گرفتن آب رسانی مجتمع بخش وردشت سمیرم و مساعدت درباره اجرای طرحهای هادی روستایی نیز از جمله مواردی بود که در این جلسه عنوان شد و مقرر شد با مساعدت های مسئولان پیگیری شوند.

انتهای پیام/ الف

Go to TOP