فعالیت کشیک های نوروزی شبکه بهداشت سمیرم

مدیر شبکه بهداشت و درمان سمیرم گفت: کشیک های نوروزی این اداره در ایام نوروز و تعطیلات به مردم و مسافران خدمت رسانی داشتند که این مهم تا پایان تعطیلات ادامه دارد.

علی اصغر صبوحی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار سمیرم خبر افزود: بیمارستان سیدالشهدا(س) سمیرم با آمادگی کامل در بخش های اورژانس و بستری برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی فعالیت دارد.
وی اظهار کرد: برنامه کشیک های متخصصان کمبود جراح، بیهوشی و اطفال را در بعضی روزهای تعطیلات داشتیم که معاونت درمان دانشگاه قول هایی به منظور رفع مشکلاتی از این دست داده اند.
این مسئول ادامه داد: اورژانس ۱۱۵ نیز با یک اتاق فرمان وشش پایگاه ثابت (سمیرم، حاجی آباد، حنا، بیده، چهارراه، کُمه) وپایگاه فصلی ونک و همچنین یک ایستگاه سلامت در جاده یاسوج سمیرم(پایگاه چهارراه) در این مدت خدمت رسانی دارند.
به گفته دکتر صبوحی، کشیک های بهداشت محیط شبکه بهداشت سمیرم نیز از اول اسفند بطور ضربتی صبح و بعدازظهر بازدید و نظارت بر اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی، رستوران ها و اماکن بین راهی وعمومی را در برنامه داشته و دارند.
مدیر شبکه بهداشت سمیرم ادامه داد: سامانه ۱۹۰ وزارتخانه و تلفن ۵۳۶۶۹۲۰۸ آماده دریافت شکایت ها و گزارش های مردمی است.
بر این اساس، در شبکه بهداشت و درمان سمیرم ۲۷۰ نفر نیروی انسانی فعالیت دارند و ۲۶ خانه بهداشت نیز در این بخش ها، روستاها و شهرهای مختلف این شهرستان فعال است.

انتهای پیام/ الف

Go to TOP