امام جمعه موقت سمیرم:

روی سخن رهبر انقلاب در سخنرانی آغاز سال نو با مردم جای تأمل دارد

امام جمعه موقت سمیرم گفت: روی سخن و کلام رهبر معظم انقلاب در سخنرانی آغاز سال نو با مردم و نه با مسئولان و مدیران جای تامل و تفکر دارد.

به گزارش سمیرم خبر، حجت الاسلام میثم آقایی روز جمعه در خطبه های نماز جمعه سمیرم در حسینیه انقلاب اسلامی این شهر، با تبریک ماه پرفیض رجب و سال نو خورشیدی، اظهار کرد: مقام عظمای ولایت با این نامگذاری راه و مسیر انقلاب و نظام در سالی دیگر را مشخص کردند.
وی با بیان اینکه، مردم همواره مورد نظر ایشان بوده اند اما این مرتبه این توجه خاص تر و ویژه تر بود افزود: نگاه به توان داخلی یک ضرورت قطعی است و مردم در این میان نقش اساسی و محوری دارند هر چند مسئولان هم جز همین مردم هستند.
حجت الاسلام آقایی ادامه داد: مردم شریف در جای جای این آب و خاکف صاحب این نظام و انقلاب هستند و رهبر معظم انقلاب نیز روی سخنشان در شروع سال نو با همین مردمی بود که باید بیش از گذشته مسئولان امر به آنان توجه کنند و از حاشیه رفتن ها اجتناب داشته باشند.
وی حمایت از تولیدات داخل کشور از سوی همگان را خواستار شد و تاکید کرد: کیفیت تولیدات نیز مهم است و باید در اقتصاد و مسائل جاری، این مهم نیز لحاظ و توجه شود.
خطیب جمعه موقت سمیرم در ادامه با تقدیر از خدمات محمدحسین نصرتی فرماندار سابق سمیرم، از فرماندار جدید این شهرستان خواست دلسوزانه و مستمر برای مردم و بویژه کشاورزان زحمت کش این خطه تلاش کند.
وی با یادوری به سوابق محمد جعفرزاده که سابق بر این حدود سه سال شهردار سمیرم و مدتی در فرمانداری فلاورجان مشغول خدمت بوده است افزود: آشنایی فرماندار با مسائل و مشکلات شهر و شهرستان نقطه قوت خوبی برای کار بهتر در این شهرستان کشاورزی است.
امام جمعه موقت سمیرم گفت: مردم پرتلاش شهرستان چشم انتظار خدمت بدور از حاشیه ها هستند و امیدواریم مسئولان امر نیز به این موضوع توجه خوبی داشته باشند تا شهید ترقی و توسعه روزافزون این منطقه باشیم.

انتهای پیام/ الف

Go to TOP