- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

درمانگاه تأمین اجتماعی در سمیرم احداث می شود

به گزارش سمیرم خبر، اصغر سلیمی شامگاه دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران  افزود: این موضوع بعد از ۱۸ ماه پیگیری و مکاتبات مداوم با دستور رییس کل سازمان تأمین اجتماعی کشور و ابلاغ معاون پارلمانی این سازمان در سال ۹۷ محقق خواهد شد.
رییس بیمه تامین اجتماعی سمیرم نیز در همین رابطه و با تایید این خبر، به خبرنگار ایرنا گفت: دستور احداث این درمانگاه به اطلاع نماینده و مجموعه تامین اجتماعی شهرستان رسیده و سال آینده شاهد ساخت این درمانگاه خواهیم بود.
محمد رضا شاهپیری با بیان اینکه هشت هزار نفر بیمه شده اصلی در این شهرستان از خدمات بیمه تأمین اجتماعی استفاده می کنند افزود: علاوه بر این ۲۰هزار نفر نیز تبعه و زیر مجموعه این تعداد در خانوارهایشان از خدمات بیمه ای این سازمان بهره می برند.
این مسئول ابزار امیدواری کرد: با همکاری مسئولان از اوائل سال نو شاهد مشخص شدن زمین و شروع ساخت و ساز درمانگاه تامین اجتماعی سمیرم برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به اقشار مختلف عشایری، روستایی و شهری این شهرستان باشیم.

بر این اساس، نماینده سمیرم همچنین از قول وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای سفر به سمیرم و کلنگ زنی این مجموعه بهداشتی و درمانی در بهار سال ۹۷ خبر داد.
انتهای پیام/ الف