آنچه در تودیع و معارفه فرماندار سمیرم گذشت

غیبت استاندار در تودیع فرماندار/ سلیمی از الزام سکونت مسئولان سخن گفت

نماینده مردم سمیرم در جلسه تودیع فرماندار سمیرم در رابطه با گلایه مردم از نفوذ مسئولان در استخدام ها و سکونت مسئولان سخن گفت.

به گزارش خبرنگار سمنا، ظهر امروز (شنبه) مراسم تودیع و معارفه شهرستان سمیرم بدون حضور استاندار و با حضور معاونان وی و حضور مسئولان شهرستانی و برخی چهره های سیاسی در سالن جلسات فرمانداری سمیرم برگزار شد.

دهقان، امام جمعه سمیرم در این مراسم خدمت به خلق و مردم را ضرورت اصلی مسئولان عنوان کرد و گفت: باید یک مسئول تا زمان دارد برای این حسنه تلاش کند.

نماینده مردم سمیرم با اشاره به روند انتخاب فرماندار جدید سمیرم بارش باران امروز صبح را فال نیک خیر و برکت شهرستان خواند و گفت: امیدواریم در سال جدید همراه با مسئول جدید شاهد حرکات شایسته ای برای مردم سمیرم باشیم.

اصغر سلیمی تصریح کرد: محمد جعفرزاده، فرماندار جدید سمیرم با توجه به خوش نامی، تجربه و آشنایی با شهرستان، تخصص شهری انتخاب شده است.

وی از سکونت فرماندار جدید در شهرستان سخن گفت و افزود: سایر مسئولان نیز باید برای خدمت به مردم و درک کمبود ها در شهرستان سکونت پیدا کنند.

سلیمی از ضعف ها و لابی گری در امر استخدامی گلایه کرد و گفت: مردم به ما رای داده اند تا اجازه ندهیم نفوذ یک مسئول روند عادی استخدامی را تغییر دهد و سفارشات خاصی به بقیه ظلم کند.

وی تخریب در فضای مجازی را نادرست خواند و گفت: بهتر است که موتور انتخاباتی را خاموش کرده و شش ماه به انتخاب مانده برای این کار فعال شویم.

انتهای پیام/

Go to TOP