شهردار سمیرم:

سمیرم آماده نوروز می شود

حسینعلی صادقی از آماده شدن شهر برای نوروز و پذیرایی از مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش خبرنگار سمنا، شهردار سمیرم در نشست خبری با خبرنگاران و اهالی رسانه شهرستان سمیرم از اقدامات در دستور کار برای آماده سازی شهر سخن گفت.

حسینعلی صادقی اظهار کرد: روزانه ۱۰ تن زباله از شهر سمیرم جمع آوری می شد که این مقدار با توجه به ایام پایانی سال و آماده شدن برای سال نو ۲ برابر شده وعلاوه بر آن روزانه هشت تن زباله از معابر شهری جمع آوری می شود.

وی پروژه نظافتی ایام پایانی سال را یک پروژه سنگین عنوان کرد و افزود: شستشوی معابر، گل کاری در میادین و بلوارها و هماهنگی با اتاق اصناف و بازرگانی برای خدمت رسانی بهتر به مسافران از دیگر اقدام های انجام شده است.

صادقی خاطرنشان کرد: برای استقبال از مسافران نوروزی ایستگاه راهنمای مسافر همراه با توزیع بروشور معرفی شهر و نقشه و قراردادن نمادهای نوروزی در میادین شهر در نظر گرفته شده است.

وی از انتقال آب شرب به پارک آبشار سمیرم خبرداد و گفت: سال ۹۷ از تمام پتانسیل های گردشگری و تفریحی برای افزایش رفاه اجتماعی مردم استفاده خواهد شد که در این جهت می توان به ایستگاه قایق سواری، شهر بازی و بوفه های فروشگاهی در پارک دریاچه اشاره کرد.

شهردار سمیرم پویایی اقتصادی و اجتماعی شهر را در گرو همکاری مردم دانست و افزود: تعدادی کارشناس و محقق کار تحقیقاتی برای تغییرات اساسی و زیربنایی خود را در شهر شروع کرده و مردم در سال ۹۷ حرکت های جدیدی را شاهد خواهند بود.

وی در پاسخ به درآمد شهرداری افزود: متاسفانه درآمد شهرداری با توجه به اینکه یک ارگان مردم نهاد بوده بسیار پائین است و ما با ایجاد اعتماد این موضوع را حل خواهیم کرد.

انتهای پیام/

Go to TOP