مسئولان در مسیر ولایت حرکت کنند

امام جمعه سمیرم گفت: مسئولان باید در مسیر ولایت و فرامین رهبر معظم انقلاب گام بردارند و در این راه فقط رضای خدا را در نظر بگیرند.

به گزارش سمیرم خبر، حجت الاسلام سیف الله دهقانی فیروزآبادی در خطبه های نمازجمعه این هفته سمیرم اظهار کرد: حرکت در این مسیر مملکت اسلامی را به سرمنزل مقصود خواهد رساند.
وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در جمع شاعران و ستایشگران اهل‌بیت افزود: نقطه طلایی سخنان معظم له تاکید بر ایستادگی در مقابل منکر بی حجابی بود.
وی خاطر نشان کرد: امروز زن غربی مظهر مصرف، آرایش، جلوه‌گری مقابل مردان و وسیله هیجان جنسی است و این نقطه و نشان پست و رذالتی است که غربی ها به زنان داده اند که ذره ای انسانیت در آن مشاهده نمی شود.
خطیب جمعه سمیرم با بیان اینکه، حجاب اسلامی وسیله مصونیت زن است نه محدودیت او تاکید کرد: بخش بزرگی از ترویج منکر بی حجابی هدف گرفت کانون خانواده و نابودی آن بویژه زدن مادر بعنوان نقطه قوت خانواده است.
وی با اشاره به این سخن حضرت آیت الله خامنه‌ای که گفتند: کار حرام، بزرگ و کوچک ندارد و آنچه حرام شرعی است، نباید به صورت آشکار انجام شود، ادامه داد: همه باید برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر اقدام کنیم تا این منکرات ریشه ندواند و برخی نادان هم حجاب اجباری را مطرح نکنند.
امام جمعه سمیرم در بخش دیگر سخنان خود از مسئولان خواست در روزهای منتهی به سال نو نظارت و بازرسی های بیشتری بر بازار خرید و فروش داشته باشند.

انتهای پیام/ الف

Go to TOP