آثار هنری باید به سبد کالای مردم افزوده شود

عاطفه نبی زاده گفت: نمایشگاهی از آثار هنرمندان در نگارخانه چارسوق مشهد هم اکنون دایر است و در تلاش هستیم باعث ورود این آثار هنری به سبد کالای مردم شویم.

به گزارش تیم رصد سمنا؛  عاطفه نبی زاده، مدیر نمایشگاه بازار آثار هنری مشهد گفت: نزدیک به سه ماه آماده سازی این نمایشگاه به طول انجامید و برآیند آن ۳۳۰ اثر از ۱۰۴ هنرمند بود که در نگارخانه چارسوق مشهد هم اکنون دایر می باشد.

وی با تاکید بر اینکه هدف این نمایشگاه ارتقا سطح کیفی و توسعه فرهنگی جهت آشنایی اقشار مختلف مردم با این آثار هنری بود، افزود: تا امروز نمایشگاهی با این کیفیت آثار در مشهد برگزار نشده است و در تلاش هستیم که بتوانیم با تمرکز بر توسعه فرهنگی، باعث ورود این آثار هنری به سبد کالای مردم شویم.

نبی زاده در خصوص استقبال مردم از این بازار آثار هنری افزود: با توجه به تلاش ما، توقع بیشتری از حضور مردم داشتیم. استقبال از نمایشگاه تا امروز خوب بوده است، اما متاسفانه اطلاع رسانی از سوی استان کمی ضعیف بود و مردم آنگونه که باید در جریان قرار نگرفته بودند.

گفتنی است؛ بازار آثار هنری که شامل آثار متنوعی از تمام رشته های هنرهای تجسمی است، تا فردا در نگارخانه چهارسوق جنب کوه سنگی مشهد دایر است.

 

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

Go to TOP