تقدیر از شهربانو منصوریان ورزشکار اخلاق سال ۹۶

فرماندار سمیرم انتخاب شهربانو منصوریان، ووشوکار قهرمان جهان و آسیا بعنوان ورزشکار با اخلاق سال ایران را تبریک گفت.

به گزارش سمیرم خبر، محمد حسین نصرتی، با ابراز خرسندی از این رویداد و انتخاب شایسته افزود: این بانوی قهرمان به شایستگی در اخلاق مداری انتخاب شده و این حسن انتخاب جای تبریک به همه مردم بویژه همشهریان این ورزشکار جهانی دارد.
وی با بیان اینکه خواهران منصوریان سرمایه این سرزمین و شهرستان سمیرم هستند اظهار کرد: همه باید قدردان تلاش های این عزیزان باشیم.
فرماندار سمیرم با تبریک به شهربانو منصوریان خواهر بزرگتر خواهران منصوریان سمیرمی و فعالیت های وی در استان و شهرستان ادامه داد: بسیاری از ورزشکاران و رزمی کاران در بخش بانوان این قهرمانان را الگوی خود قرار داده اندو با دلگرمی در کلاس هایشان شرکت می کنند.
شهربانو منصوریان قهرمان سمیرمی ووشو، شامگاه دوشنبه تندیس طلایی پهلوانی ورزشکار برتر اخلاق مدار ورزش کشور را، در نهمین همایش فرزندان آفتاب کسب کرد.
شهربانو منصوریان از ۹ سالگی به ورزش های رزمی علاقه مند شد و علاوه بر ووشو در رشته کونگ فو نیز حال فعالیت داشته است.
وی سه مدال طلای جهانی، یک مدال طلای جام جهانی اندونزی، یک نشان طلای آسیا و همچنین چندین قهرمانی کشوری در رشته ووشو بخش ساندا بدست آورده است.
الهه و سهیلا منصوریان، خواهران شهربانو هستند و هر سه نابغه ووشو، افتخارات زیادی را در این رشته برای ایران اسلامی به دست آورده اند.
شهرستان سمیرم با سه هزار و ۶۰۰ ورزشکار سازمان یافته و ۴۰ هیات ورزشی فعال در ۱۶۰ کیلومتری جنوب اصفهان واقع است.

انتهای پیام/ الف

Go to TOP