پهبادها برای شناسایی محل سقوط هواپیما به پرواز در می آیند/ خبری از پیدا شدن لاشه هواپیما در سمیرم نیست

به گزارش سمیرم خبر، رییس جمعیت هلال احمر سمیرم در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری اظهار کرد: شرایط نامساعد جوی امکان ارسال بالگرد را نداد و قرار است به زودی پهپاد به منطقه ارسال شود.

سید نور محمدی موسوی افزود: شرایط بد آب و هوایی همچنان ادامه داردو نیروهایی از استان های کهگیلویه و برویراحمد به محل اعزام شده اند.

معاون هلال احمر سمیرم هم گفت: ساعت ۹ و ۵۵ دقیقه موضوع سقوط هواپیما به اطلاع هلال احمر رسید

محمد سلمانیان افزود: تیم ها و نفرات امدادی بخش پادنا بلافاصله در محل وقوع حادثه حاضر شدند و شش گروه نیز از شهر سمیرم در محل حضور دارند.

وی با اشاره به برف و کولاک شدید در آسمان منطقه و ارتفاعات دنا ابراز امیدواری کرد: با تلاش اهالی و امدادگران بزودی لاشه هواپیمای سقوط کرده پیدا شود.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز لحظاتی قبل گفت: دو گروه کوهنوردی برای جستجوی مسافران هواپیمای سقوط کرده به کوه های پادنا در سمیرم اصفهان اعزام شدند.

عزیز فیلی افزود: ۱۵ گروه امدادی به محل حادثه اعزام شده اند و هم اکنون به ۱۰ کیلومتری آن رسیده اند.
وی عنوان کرد: هلیکوپترهای هوانیروز به دلیل بدی آب و هوا موفق به رسیدن به منطقه نشده اند.

یکی از اهالی بخش دناکوه سمیرم به خبرنگار ما گفته است: بعید است لاشه هواپیما در منطقه دناکوه و لای سرخ باشد.

پناهی خاطر نشان کرد: امدادگران با وجود هوای غبار آلود و بارانی، در منتهی الیه روستاهای پادنا و روستاهای شهید و دزکرد حضور دارند و مشغول رصد شرایط به امید پیدا کردن لاشه هواپیما هستند.

بارش باران و وزش باد شدید مانع امداد رسانی و امداد هوایی شده و تعدادی از خودروهای عمومی و شخصی که به محل اعزام شده بودند به دلیل شرایط بد آب و هوایی در حال برگشت هستند.

انتهای پیام/ الف

Go to TOP