خودباوری، عامل موفقیت روزافزون ایران اسلامی است

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم گفت: ایران جز ده کشور برتر دنیا بوده و این امر با توجه به درس خواندن و علم دانش آموزان دیروز و امروز به‌دست‌آمده که نتیجه خودباوری ملت ایران است.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر محمد نادری در مراسم یادواره شهدای مدرسه فردوس گفت: در جبهه حق و باطل دو نکته وجود دارد و آن این است که فرهنگ شهادت این نکته را به ما آموخت که ابتدا باید خدا را باور کنیم زیرا خداباوری رمز موفقیت و ورود در میدان جنگ علیه باطل است.

وی تصریح کرد: در زمان جنگ، ایثار، فداکاری برای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی بود، شهدا در برابر دشمن ایستادگی کردند، آن‌ها به همه تعقلات دنیایی پشت کردند تا به‌جایی که عند ربهم یرزقون است،برسند

رئیس اداره آموزش‌وپرورش بابیان اینکه یادواره شهدا درواقع به معنای حفظ روحیه شهادت‌طلبی و پیمان بستن با خون شهدا است، افزود: شهدا یکی پس از دیگری برای ما آبرو آوردند و این آبرو تنها در ایران نبوده بلکه در جغرافیای کشورهای همسایه هم شامل می‌شود.

عبد الرسول آقایی با اشاره به دستاوردهای چشمگیر ایران اسلامی بعد از انقلاب گفت: ایران جز ده کشور برتر دنیا بوده و این امر با توجه به درس خواندن و علم دانش آموزان دیروز و امروز به‌دست‌آمده که نتیجه خودباوری ملت ایران است.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت سمیرم با اشاره فضیلت بالای حضرت فاطمه(س) گفت: حجاب برتر به دختر ایرانی عزت و سربندی داده که دشمن با تبلیغ در فضاهای مجازی به دنبال تخریب آن است.

انتهای پیام/ ق

Go to TOP