۳ کشته سقوط اتوبوس در جاده یاسوج- سمیرم/ جاده ای که همچنان قربانی می گیرد

جاده بین استانی و ترانزیت اصفهان- سمیرم- یاسوج همه ساله بویژه در ایام تعطیلات و بارندگی شاهد این دست حوادث بوده و هر چند وقت یکبار اخباری از این دست در رسانه ها منتشر می شود.

به گزارش سمیرم خبر، معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر روز چهارشنبه، گفت: صبح امروز در محور یاسوج-سمیرم در استان کهگیلویه و بویراحمد یک دستگاه اتوبوس از جاده منحرف و به دره سقوط کرده است.

فتحی افزود: یک دستگاه اتوبوس ساعت ۶:۲۲ امروز (چهارشنبه) در کیلومتر ۶۷ محور یاسوج -سمیرم، دوراهی تنگ رواق محدودی دنا سی سخت-سرتنگ(توت نده) در استان کهگیلویه و بویراحمد از جاده منحرف و به دره سقوط کرد.

به گفته وی، سه نفر در این سانحه فوت کردند و ۱۰ نفر نیز مجروح شدند که به بیمارستان اعزام شدند.

جلال پوران فرد، رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد نیز با اعلام اینکه، این اتوبوس با ۱۳ نفر سرنشین از قشم به سمت اصفهان در حرکت بوده است افزود: اخبار تکمیلی این سانحه، با توجه به قطع بودن ارتباط تلفنی با نیروهای امدادی، به محض برقراری ارتباط اطلاع رسانی خواهد شد.

بر این اساس، جاده بین استانی و ترانزیت اصفهان- سمیرم- یاسوج همه ساله بویژه در ایام تعطیلات و بارندگی شاهد این دست حوادث بوده و هر چند وقت یکبار اخباری از این دست در رسانه ها منتشر می شود.

همچنین طرح چهار خطه شدن این مسیر شریانی مرکز به جنوب کشور مدت هاست مطالعه و حتی بخش هایی از آن اعتبار هم گرفته اما همچنان خبری از اجرای این پروژه در محدوده استان اصفهان نیست.

انتهای پیام/ الف

Go to TOP