امام‌جمعه سمیرم:

انقلاب اسلامی در راستای حرکت حضرت زهرا(س) بود

امام‌جمعه سمیرم گفت: انقلاب اسلامی در راستای حرکت حضرت زهرا (س) بوده و همانند بی‌بی دوعالم مشکلات فراوانی را در مسیر خود دیده است.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر حجت‌الاسلام سیف‌الله دهقانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سمیرم با اشاره به اهمیت برپایی نماز عبادی سیاسی جمعه گفت: انقلاب اسلامی در راستای حرکت حضرت زهرا (س) بوده و همانند بی‌بی دوعالم مشکلات فراوانی را در مسیر خود دیده است.

امام‌جمعه سمیرم افزود: حرکت نظام جمهوری اسلامی برای برقراری عدالت بوده، امام در برخی نقاط بی‌عدالتی‌ها و اختلاس‌هایی صورت می‌گیرد که مسئولان کشور از صدر تا ذیل بدانند این سفره الهی گسترده شده و باید بدانند این مسئولیت‌ها از بالاترین نعمت‌های یک نظام برای خدمت به مردم است.

خطیب این هفته نماز جمعه سمیرم تصریح کرد: بی‌توجهی به مسئولیت و وظایف از طرف مسئولین نعمت خدمت به مردم را به بلایی بزرگ در زندگی آن‌ها تبدیل می‌کند.

وی با اشاره به مشکلات و گرفتاری‌های ایجادشده از جانب دشمنان نظام خاطرنشان کرد: خوشبختانه رشد علمی ۱۸ برابری ایران در مقطع خاص خود و دست‌یابی به فنّاوری‌های نانو، هسته‌ای و … کم نبوده و نشان از تلاش و عنایت ویژه الهی به مردم این سرزمین است.

وی دست‌یابی به انرژی هسته‌ای را یکی از مهم‌ترین دست آورد های ایران دانست و گفت: عربده‌کشی دشمنان ما در مقابل این کشور نشان از قدرت و عزت ایران در دنیا است.

وی با همچنین با اشاره به ورود به چهلمین سالگرد پیروزی نظام جمهوری اسلامی گفت: حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال مشتی محکم بر دهان مستکبرین و ستیزه جویان جهان خواهد بود.

انتهای پیام/ ق

 

Go to TOP