رییس اداره ورزش و جوانان سمیرم:

نائب رییسان هیأت های ورزشی برپایی کارگاه های آموزشی را اولویت دهند

رییس اداره ورزش و جوانان سمیرم از نائب رییسان هیات های ورزشی فعال در این شهرستان خواست، برای برپایی دوره های آموزشی، مربیگری و داوری اقدام و این امر را اولویت کاری خود قرار دهند.

به گزارش سمیرم خبر، سید محمدرضا فلسفی در همایش تقدیر از برترین های ورزشی این شهرستان، افزود: درخواست ما از نائب رئیس های هیأت ها و مربیان ورزشی این است که در توسعه ورزش در شهرستان سمیرم به خصوص در بخش قهرمانی که رشد خوبی هم داشته ایم بیش از پیش بکوشند و تلاش کنند.
این مسئول ورزشی، با اشاره به اهمیت ورزش همگانی در سلامت و نشاط جامعه، تصریح کرد: یکی از مواردی که جامعه به شدت به آن نیاز دارد و کمبود آن بخوبی احساس می شود نشاط و شادابی در شهرستان است.
به گفته وی، باید با برگزاری برنامه ها، رقابت ها و همایش های ورزشی و همگانی این شادابی را به مردم تزریق کنیم و در این راه نیاز به کمک همه مردم و مسئولان داریم.
فلسفی ادامه داد: موضوع اولویت دار دیگر برنامه ریزی آموزشی نائب رئیسها برای برگزاری کلاسهای آموزشی، داوری و مربیگری در سال آینده است که ضرورت دارد، این موارد را در راس کارهای خود قرار دهند تا بتوانیم مجوزهای لازم برای برپایی کارگاه ها را اخذ کنیم.
وی از هیأت های ورزشی خواست تا از طریق سامانه معین ثبت نام انجام کنند چرا که برای ارتقاء و سطح مربیگری بالاتر در نقاط دیگر استان و کشور، ثبت و اخذ این کدر ورزشی الزامی شده است.
بر این اساس، در این نشست برترین های ورزشی در رشته ها و گروه های سنی مختلف بانوان و آقایان در سال ۹۵ و سال جاری، با اهداء لوح سپاس و هدایای نفیس مورد تقدیر قرار گرفتند.

انتهای پیام/ الف

Go to TOP