نماینده سمیرم خبر داد؛

سرانه مدارس شبانه روزی سمیرم افزایش می یابد

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، از افزایش سرانه مدارس شبانه روزی این شهرستان خبر داد.

به گزارش سمیرم خبر، اصغر سلیمی روز شنبه در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری، به جلسه روز گذشته خود با وزیر آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: ارتقا سرانه شبانه روزی ها با توجه به فعالیت مداوم و ۲۴ ساعته آنها به بهبود وضعیت کیفی و کمی آنها کمک خواهد کرد.
به گفته نماینده سمیرم در مجلس، آقای بطحایی نیز با تاکید بر اهمیت مدارس شبانه روزی و حمایت بیشتر از دانش آموزان این مدارس که از خانه و زندگی خود فاصله دارند دستور ارتقاء سرانه این مدارس را صادر کرد.
وی پراکندگی زیاد روستایی بویژه در بخش پادنای بزرگ و مرکزی این شهرستان را یادآور شد و ابراز امیدواری کرد؛ بزودی شاهد بهبود وضعیت و شرایط این مدارس در شهرستان باشیم.
سلیمی با بیان اینکه دغدغه ها و مشکلات معلمان حق التدریس در این نشست به اطلاع وزیر رسید ادامه داد: مساعدت برای تجهیز و نوسازی مدارس و پیگیری مشکلات بانوان بی سرپرست و سرپرست خانوار آموزش و پرورش نیز در دیگر موارد مطرح شده در جلسه با وزیر آموزش و پرورش بود.
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، همچنین به جلسه خود به همراه مدیر آموزش و پرورش سمیرم با دکتر حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش اشاره کرد.
نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی افزود: بخشی از مشکلات مدارس ابتدایی بویژه در موضوع تامین امکانات به اطلاع معاون وزیر رسید که قول های خوبی برای پیگیری دادند که امیدواریم زودتر رسیدگی شوند.
شهرستان سمیرم دارای حدود ۱۰هزار دانش آموز و ۵۹۳ کلاس است.
انتهای پیام/ الف

Go to TOP