با حضور مسئولان و اعضای شورای اداری؛

معرفی فرمانده جدید انتظامی شهرستان سمیرم/ جانشین سابق فرمانده شد

سرهنگ دوم «سهراب قره قانی» در حضور فرماندهی انتظامی استان اصفهان، بعنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان سمیرم، معرفی شد.

به گزارش سمیرم خبر، نشست تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم عصر چهارشنبه، با حضور سردار معصوم بیگی فرمانده انتظامی استان اصفهان در فرمانداری سمیرم، برگزار شد.
فرماندار سمیرم در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: کلیدواژه هایی در کلام مقام معظم رهبری است که نیروی انتظامی را مقتدر می دانند، به این معنی که اجازه قانون شکنی نمی دهند.
به گفته محمد حسین نصرتی، این نیروی مردمی، با قانون شکنانی که از دایره سلامت و دوستی خارج می شوند و به بیراهه و تخلف بروند برخورد شدید می کند و با عامه مردم مهربان ورئوف است.
وی خاطر نشان کرد: ازاین نیرو بعنوان رشید یاد شده است ورشید به دو معناست که یکی رشد یافته ودوم به معنی کسی که از جان ومال خودش بگذرد یاد شده که در حراست ازمردم هیچ نقطه پایانی ندارد.
این مقام مسئول ضمن تقدیر از خدمات سه ساله سرهنگ براتی فرمانده سابق انتظامی سمیرم که به تازگی به شهرستان برخوار رفته اند، ادامه داد: اولین ومهمترین نکته حفظ کرامت وحقوق شهروندان و همچنین قانونگذاری وجلوگیری از اعمال سلیقه از سوی ماموران پلیس است.
فرماندار سمیرم تصریح کرد: ترجیح منافع ملی بر هر منفعتی و دوری ا زسیاست زدگی و وابستگی جناحی نیز باید در این نیرو مد نظر باشد.
نصرتی از سردار معصوم بیگی، پیگیری افتتاح بازداشتگاه موقت در شهرستان سمیرم را داشت و افزود: افزایش تعداد نیروی وظیفه وکادر و اختصاص امکاناتی همچون خودرو و دیگر تجهیزات مورد نیاز و رسیدگی بهتر به وضعیت ساختمانهای کلانتری در سمیرم ضرورت دارد.
فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان نیز در ادامه گفت: امنیت بسیار خوبی در شهرستان پر افتخار سمیرم به برکت خون ۴۰۰ شهید والا مقام این شهرستان برقرار است.
سردار سرتیپ دوم مهدی معصوم بیگی افزود: مردم خوب و فهیم به درستی در جریانات و نارآرمی های اخیر نقش ایفا کردند وجریان فتنه را با بصیرت خود به زمین زدند.
وی افزود : دشمن دلش به حال مردم نسوخته است چرا که منافع دشمن در ناامنی وبی ثباتی وبه هم ریختگی بوده و منافع مردم در امنیت و آرامش است.
وی خاطرنشان کرد : شهرستان سمیرم از سه بخش عمده و اقوام فارس، لر و ترک تشکیل شده که همه گلهای یک باغ هستند و در کنار هم ایجاد فرصت برای شهرستان و استان محسوب می شوند.
بر این اساس، سرهنگ سهراب قره قانی که سوابقی همچون فرماندهی انتظامی چادگان و جانشین نیروی انتظامی سمیرم را در کارنامه خود داش بعنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی سمیرم معرفی و از خدمات سرهنگ غلامرضا براتی فرمانده سابق ناجا در سمیرم تقدیر شد.
شهرستان سمیرم با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در ۱۶۰ کیلومتری شمال اصفهان و ۱۶۴ کیلومتری شمال یاسوج واقع شده است.

انتهای پیام/ الف

  1. علي گفت:

    با سلام وعرض ادب
    احتراما یک نظارتی بر کار وکلای دادگستری شهرستان بکنید دکان باز کردن دختر بد بخت با هزار امید و ارزو رفته سر زندگی حالا به دلایلی زندگیش به مشکل برخورده وکیل که خود روستا زاده است و از روستا های شرق شهرستان هست به این دختر گفته من ده میلیون میگیرم و نصف مهریه ات را فوری میگیرم من متاسفم این پول را چگونه سر سفره خانواده اش میبره

Go to TOP