بالغ‌بر ۴۰ درصد جمعیت شهرستان کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اند

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان سمیرم گفت: روزانه بیش از ۱۵۰ نفر برای دریافت کارت هوشمند ملی در سمیرم به مراکز مشخص‌شده مراجعه می‌کنند.

محمدرضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سمیرم خبر با اشاره به طرح هوشمند سازی کارت ملی و تعویض شناسنامه‌های قدیمی گفت: بالغ‌بر ۴۰ درصد از جمعیت واجدالشرایط دریافت کارت هوشمند ملی تاکنون به اداره پست سمیرم مراجعه کرده اند.

رضایی با اشاره به حضور عشایر در شهرستان و جمعیت متغیر افراد واجد الشرایط برای دریافت کارت ملی هوشمند گفت: تاکنون ۲۵ هزار کارت ملی هوشمند در سمیرم صادر و ۲۱ هزار شناسنامه مکانیزه تعویض شده است.

وی همچنین با اشاره به تعداد بالای متقاضیان برای ثبت کارت ملی هوشمند گفت: روزانه بیش از ۱۵۰ نفر  در شهرستان برای انجام کارهای مربوط به ثبت نام خود به اداره پست شهرستان مراجعه می کنند که تعداد مراکز ثبت‌نام کننده با توجه به این حجم از مراجعات پاسخگوی نیاز شهرستان نبوده و به دنبال افزایش تعداد دفاتر در سطح شهرستان هستیم.

رئیس اداره ثبت احوال سمیرم در همین رابطه اضافه کرد: تا ابتدای سال ۹۷ علاوه بر اداره پست شهرستان ۲ دفتر پیشخوان در سطح شهر و ۲ دفتر دیگر نیز در شهرهای اطراف برای خدمت‌رسانی به مردم فعال خواهیم کرد.

وی همچنین با اشاره به حجم بالای مراجعات مردمی به اداره پست شهرستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر تعداد ۲ کاربر در اداره پست شهرستان در حال خدمت‌رسانی به مردم بوده که امیدواریم با توجه به قول‌های مساعدی ک به ما داده‌اند تا پایان هفته جاری تعداد کاربران را در اداره پست به ۴ نفر افزایش داده تا این امر با سرعت بالاتری انجام شود.

انتهای پیام/ ق

 

Go to TOP