نماینده ولی فقیه در لشکر هشت نجف اشرف:

هدف فتنه گران براندازی نظام بود/ عزت امروز ایران مدیون خون شهداست

نماینده ولی فقیه در لشکر هشت نجف اشرف، گفت: هدف فتنه گران براندازی و تخریب چهره نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی بود.

به گزارش سمیرم خبر، حجت الاسلام طالب پور، در یادواره هشت شهید طلبه و روحانی شهرستان سمیرم، بااشاره به رویدادهای سال ۸۸، تصریح کرد: فتنه سال ۸۸ نشان داد دشمنان نظام اسلامی از هیچ اقدامی برای ساقط کردن انقلاب دریغ نمی ورزند و دست بردار هم نیستند.

وی با بیان اینکه طراحان و سران اصلی فتنه، استکبار جهانی و صهیونیستها بودند، اضافه کرد: آنها تقلب در انتخابات باشکوه و کم نظیر ملت ایران را بهانه کرده و در صدد براندازی نظامی بودند که با خون شهدا آبیاری شده است.

وی خاطر نشان کرد: آتش زدن بانکها و ادارات دولتی، شکستن حرمت عاشورا، پاره کردن تصاویر امام و رهبری، توهین به ولایت فقیه، سر دادن شعارهای ضد نظام اسلامی از جمله خرابکاری هایی بود که به دنبال رمز فتنه و تقلب شاهد بودیم و تا به امروز نیز سران فتنه از این اقدام ها اعلام بیزاری و برائت نکرده اند.
وی بیان کرد: اغتشاشگران و آشوب طلب ها، در فتنه سال ۸۸ افرادی بودند که شاید رای نداده بودند و به کف خیابانها آمده و تقلب در انتخابات را بهانه کرده بودند.

به گفته وی، آنها برای براندازی نظام اسلامی هر کار و اقدامی انجام می دادند اما به برکت خون شهدا و بصیرت رهبری معظم انقلاب ناکام ماندند و راه به جایی نبردند.
نماینده ولی فقیه در لشکر هشت نجف اشرف، در ادامه اظهار کرد: عزت، عظمت، شکوه و اقتدار ایران اسلامی در دنیا مدیون خون شهیدانی است که با ایثار جان خود را در راه دین و وطن فدا کردند.
حجت الاسلام طالب پور، خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران، با برپایی حکومت دینی در سایه خون شهدا، اقتدار و ابهت پوشالی استکبار و صهیونیست بین الملل را در هم شکست.
این مسئول در سپاه استان اصفهان، به گرو تروریستی داعش اشاره کرد و گفت: هدف اصلی از تشکیل داعش در سوریه و عراق، اسلام هراسی و بدنام کردن چهره اسلام در دنیا بود.
پدران و خانواده شهیدای طلبه و روحانی شهرستان در این آئین تقدیر شدند و همچنین از کتاب سرباز گمنام روح الله، مجموعه خاطرات و زندگی نامه شهید روحانی «علی تردست» نوشته علی حسین باباملکی، رونمایی شد.

انتهای پیام/ الف

Go to TOP