- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

فعالان قرآنی سمیرم به مشهد مقدس اعزام شدند

به گزارش سمیرم خبر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمیرم افزود: در مراسم تقدیر از فعالان قرآنی که برای اولین بار در سمیرم برگزار شد، تصمیم بر این شد که ۴۰ نفر از فعالان قرآنی شهرستان اعم از شهری و روستایی، به مشهد مقدس اعزام شوند.
حجت الاسلام میثم آقایی، اظهار کرد: این برنامه در هفته جاری و با همکاری و مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه، اجرا شد و فعالان فرهنگی و به حرم مطهر امام رضا(ع) و شهر مشهد عزیمن کردند.
وی خاطر نشان کرد: شرکت در کلاسهای آموزشی قرآن و دوره یک روزه آداب زیارت همراه با پخش فیلم جشنواره عمار، بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس و غرفه های آموزشی و قرآنی در مجموعه فرهنگی آداب الزیاره از مهمترین برنامه های این اردو بود که انجام شد.
حجت الاسلام آقایی تصریح کرد: قسمتهای مختلف کتابخانه بزرگ آستان قدس رضوی،که دومین کتابخانه بزرگ کشور است نیز در برنامه این سفر گنجانده شده بود که این عزیزان از پژوهش سرای علوم قرآنی و نمایشگاه و فروشگاه کتاب نیز دیدن کردند.
رییس سازمان تبلیغات اسلامی سمیرم اضافه کرد: علاوه بر زیارت حرم مطهر امام رضا( ع) و برنامه هایی که اشاره شد، فعالان قرآنی سمیرم مرقدهای مطهر شیخ عاملی، پیرپالان دوز و خواجه ربیع را نیز زیارت کردند.
انتهای پیام/ الف