فعالان قرآنی سمیرم به مشهد مقدس اعزام شدند

تعدادی از فعالان قرآنی شهرستان سمیرم به اردوی زیارتی مشهدالرضا، عزیمت کردند.

به گزارش سمیرم خبر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمیرم افزود: در مراسم تقدیر از فعالان قرآنی که برای اولین بار در سمیرم برگزار شد، تصمیم بر این شد که ۴۰ نفر از فعالان قرآنی شهرستان اعم از شهری و روستایی، به مشهد مقدس اعزام شوند.
حجت الاسلام میثم آقایی، اظهار کرد: این برنامه در هفته جاری و با همکاری و مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه، اجرا شد و فعالان فرهنگی و به حرم مطهر امام رضا(ع) و شهر مشهد عزیمن کردند.
وی خاطر نشان کرد: شرکت در کلاسهای آموزشی قرآن و دوره یک روزه آداب زیارت همراه با پخش فیلم جشنواره عمار، بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس و غرفه های آموزشی و قرآنی در مجموعه فرهنگی آداب الزیاره از مهمترین برنامه های این اردو بود که انجام شد.
حجت الاسلام آقایی تصریح کرد: قسمتهای مختلف کتابخانه بزرگ آستان قدس رضوی،که دومین کتابخانه بزرگ کشور است نیز در برنامه این سفر گنجانده شده بود که این عزیزان از پژوهش سرای علوم قرآنی و نمایشگاه و فروشگاه کتاب نیز دیدن کردند.
رییس سازمان تبلیغات اسلامی سمیرم اضافه کرد: علاوه بر زیارت حرم مطهر امام رضا( ع) و برنامه هایی که اشاره شد، فعالان قرآنی سمیرم مرقدهای مطهر شیخ عاملی، پیرپالان دوز و خواجه ربیع را نیز زیارت کردند.
انتهای پیام/ الف

Go to TOP