ارائه دستاورد های پژوهشی دانش آموزان در اولین نمایشگاه پژوهش/تصاویر

مدیر پژوهش سرای دانش‌آموزی پویندگان سمیرم گفت: بیش از ۲۰ دستاورد از دانش آموزان سمیرمی در این اولین نمایشگاه پژوهش شهرستان سمیرم به نمایش گذاشته‌شده است.

الهه کاوه ای در گفت و گو با خبرنگار سمیرم خبردر ارتباط با نمایشگاه پژوهش سمیرم افزود: در این نمایشگاه بیش از ۲۰ طرح پژوهشی از دانش آموزان به‌منظور ایجاد انگیزه و تشویق فعالان عرصه تعلیم و تربیت در محور اقدام پژوهی در معرض دید عموم قرار داده‌شده است.

کاوه‌ای اظهار کرد: در این نمایشگاه علاوه بر امکان بازدید دانش آموزان از این دستاوردها کارگاه زیست‌شناسی و تشریح نیز برپا بوده و دانش آموزان علاوه بر بازدید از این نمایشگاه می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

پوی هفته پژوهش را یک فرصت مناسب برای ترویج فرهنگ فناوری و تشویق فعالان و دانش آموزان برای حضور در این رشته دانست و یادآور شد اختراعات، ابداعات دانش‌آموزی در قالب طرح پژوهشی در این نمایشگاه در معرض دید عموم درآمده تا توانمندی و استعداد دانش آموزان به نمایش گذاشته شود.

مدیر پژوهش سرای دانش‌آموزی پویندگان سمیرم با اشاره برگزاری این نمایشگاه به مدت ۳ روز در محل پژوهش سرا گفت: در بین این دستاوردهای دانش‌آموزی شاهد حضور طرح‌های برتر استانی در جشنواره جابر ابن حیان هستیم.

Go to TOP