امام جمعه سمیرم:

هیچ سلاحی به اندازه وحدت و همدلی کارایی ندارد

امام جمعه سمیرم گفت: ادعای امروز استکبار و در راس آن آمریکا برای انتقال پایتخت کشور اشغالگر اسرائیل به قدس شریف از روی عجز و ناتوانی است.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر حجت الاسلام سیف الله دهقانی در خطبه های این هفته نماز جمعه سمیرم گفت: هیچ سلاحی به اندازه وحدت و یکدلی ملت ها در برابر دشمنانشان کارایی ندارد.

امام جمعه سمیرم خاطر نشان کرد: وحدت و انسجام در امور مشترک، توحید الهی و رسالت پیامبر می توانند امور مشترکی باشد که در مقابل مکر دشمنان قرار گرفته و مکر آن ها را به خودشان باز گرداند.

خطیب این هفته نماز جمعه سمیرم در بخش دیگری از صحبت های خود افزود: ادعای امروز استکبار و در راس آن آمریکا برای انتقال پایتخت کشور اشغالگر اسرائیل به قدس شریف از روی عجز و ناتوانی است.

حجت الاسلام دهقانی تصریح کرد: ملت بزرک ایران و کشور های اسلامی در این راه آمریکارا ناامید خواهد کرد. وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری تصریح کرد: این اقدام اسرائیل موجب نابودی هرچه زودتر خودشان خواهد شد.

به گزارش سمنا در پایان این مراسم مردم ولایت مدار شهرستان سمیرم با شرکت در راهپیمایی، اقدام بی‌شرمانه اسرائیل برای انتقال پایتخت خود به قدس را محکوم کردند و درحرکتی متحد با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل به حمایت از مردم مظلوم قدس شریف پرداختند.

انتهای پیام/

Go to TOP