- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

تجلیل از فعالان قرآنی درسمیرم

به گزارش سمیرم خبر، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان، در آئین تجلیل از فعالان قرآنی این شهرستان، گفت: پیامبر اکرم(ص) دو هدیه گرانسنگ یعنی قرآن مجید و اهل بیت را برای جامعه به یادگار نهادند.
حجت الاسلام اروجی، با اشاره به اهمیت توجه به مفاهیم قرآنی افزود: فهمیدن اصل کلام الهی، بزرگ شمردن قرآن، حضور قلب و نیت خالصانه داشتن، تدبر و تفکر کردن در آیات قرآن و توجه داشتن به معانی آن، تأثیر پذیرفتن از آیات قرآن و خود را مخاطب آیات قرآن و امر و نهی های آن دانستن، از آداب باطنی تلاوت قرآن است.
وی افزود: راه نجات جامعه تنها در این است که در مسیر قرآن و اهل بیت باشیم و دراین راه نورانی دست دیگران را هم بگیریم و به این راه بکشانیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان افزود: آنچه امروز نیاز جامعه است در قرآن و تدبر در آیات الهی آمده و سبک زندگی قرآنی و دینی راه حل مشکلات همه زمان هاست.
درپایان این برنامه که با همکاری اداره سازمان تبلیغات اسلامی، اداره اوقاف، اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و موسسه فرهنگی ثامن الائمه برگزار شده بود ازفعالان برادر و خواهر قرآنی شهرستان سمیرم در بخش های حفظ، قرائت و مفاهیم تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/ الف