تجلیل از فعالان قرآنی درسمیرم

شماری از فعالان قرآنی شهرستان سمیرم روز جمعه، در محل آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) این شهر تجلیل شدند.

به گزارش سمیرم خبر، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان، در آئین تجلیل از فعالان قرآنی این شهرستان، گفت: پیامبر اکرم(ص) دو هدیه گرانسنگ یعنی قرآن مجید و اهل بیت را برای جامعه به یادگار نهادند.
حجت الاسلام اروجی، با اشاره به اهمیت توجه به مفاهیم قرآنی افزود: فهمیدن اصل کلام الهی، بزرگ شمردن قرآن، حضور قلب و نیت خالصانه داشتن، تدبر و تفکر کردن در آیات قرآن و توجه داشتن به معانی آن، تأثیر پذیرفتن از آیات قرآن و خود را مخاطب آیات قرآن و امر و نهی های آن دانستن، از آداب باطنی تلاوت قرآن است.
وی افزود: راه نجات جامعه تنها در این است که در مسیر قرآن و اهل بیت باشیم و دراین راه نورانی دست دیگران را هم بگیریم و به این راه بکشانیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان افزود: آنچه امروز نیاز جامعه است در قرآن و تدبر در آیات الهی آمده و سبک زندگی قرآنی و دینی راه حل مشکلات همه زمان هاست.
درپایان این برنامه که با همکاری اداره سازمان تبلیغات اسلامی، اداره اوقاف، اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و موسسه فرهنگی ثامن الائمه برگزار شده بود ازفعالان برادر و خواهر قرآنی شهرستان سمیرم در بخش های حفظ، قرائت و مفاهیم تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/ الف

 

Go to TOP