آمریکا به عنوان یک تروریست در دنیا شناخته می شود+ عکس

امام جمعه سمیرم گفت: آمریکا راهی جز تسلیم در برابر اسلام ندارد و تنها خودزنی می کند.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر، حجت الاسلام سیف الله دهقانی ضمن تسلیت به مناسب فرا رسیدن شهادت امام حسن عسگری (ع) و تبریک به مناسبت آغاز امامت دوازدهمین پیشوای شیعیان تصریح کرد: انسان های کامل کسانی هستند که از چشمه فیض الهی نوشیده باشند که توانایی رهبری و هدایت جامعه اسلامی را دارا هستند.

حجت الاسلام والمسلمین سیف الله دهقانی فیروز آبادی با اشاره به برگزاری اجلاس اتحادیه عرب در قاهره مصر گفت: امروز همه دنیا میدانند که آمریکا تروریست بوده و توانایی مقابله با اسلام را ندارد.

امام جمعه سمیرم اقدامات ضد تروریستی ایران در برابر داعش به فرماندهی سردار سلیمانی خاطر نشان کرد: پیروزی در برابر گروه تروریستی داعش پیام های فراوانی داشت و به آمریکا فهماند راهی جز تسلیم در برابر اسلام ندارد و تنها خودزنی می کند.

حجت الاسلام دهقانی با اشاره به پیروزی رزمندگان اسلام به فرماندهی حاج قاسم سلیمانی در برابر داعش خاطر نشان کرد: با یاری خداوند و اقدامات سربازان اسلام ، ایران به الگویی تاثیر گذار برای منطقه تبدیل شده است.

به گزارش سمنا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم در سخرانی قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته بسیج را از مردم و برای مردم دانست و افزود: حضور در عرصه های مختلف دفاع، علم، سازندگی، تولی، فناوری، سیاست و پیشبرد مسائل گوناگون از جمله حرکات بسیج در جامعه است.

جواد فصیحی خاطر نشان کرد: حضور و خستگی ناپذیری بسیج و بسیجی یکی از ویژگی های شاخص آنها بوده که همه را به وجه می آورد.

فصیحی همچنین با اشاره به  ارتباط سازنده بسیج با تمامی گروه های جامعه افزود: مهم ترین و اصلی ترین هدف بسیج حفظ و حراست از اصل انقلاب است.

وی همچنین با اشاره به دشمنی های مکرر و نهان و آشکار صهیونیست و غرب افزود: دشمنان این مرز و بود از تمامی توان خود برای ضربه زدن به ما استفاده کرده و در این راه از هیچ کاری دریغ نکرده و نخواهند کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت سمیرم همچنین با اشاره به نفوذ ماهواره در جامعه امروزی متذکر شد: دشمن با هدف قرار دادن کانون گرم خانواده به ویژه تخریب کلمه مقدس مادر قصد برهم زدن کانون گرم خانواده در ایران را دارد.

انتهای پیام/

Go to TOP