خوشحالی چهره‌های مطرح از پایان فتنه داعش

برخی از چهره های مطرح در عرصه‌های مختلف با انتشار پست هایی در صفحات اجتماعی به پایان کار دولت خودخوانده داعش واکنش نشان دادند.

به گزارش تیم رصد سمنا؛ صبح امروزسرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس پیامی را مبنی بر پایان سیطره شجره خبیثه داعش به رهبر معظم انقلاب ابلاغ کرد و این پیروزی بزرگ را به  ایشان و جهان اسلام تبریک گفت.

در بخشی از این نامه سردار سلیمانی عنوان می کند:
« این میدان، با اتمام عملیات آزادسازی ابوکمال آخرین قلعه‌ی داعش با پایین کشیدن پرچم این گروه آمریکایی  صهیونیستی و برافراشتن پرچم سوریه، پایان سیطره‌ی این شجره‌ی خبیثه‌ی ملعونه را اعلام می‌کنم و به نمایندگی از کلیه‌ی فرماندهان و مجاهدین گمنام این صحنه و هزاران شهید و جانباز مدافع حرم ایرانی، عراقی، سوریه‌ای، لبنانی، افغانستانی و پاکستانی که برای دفاع از جان و نوامیس مسلمانان و مقدسات آنان جان خود را فدا کردند، این پیروزی بسیار بزرگ و سرنوشت‌ساز را به حضرت‌عالی و ملت بزرگوار ایران اسلامی و ملت‌های مظلوم عراق و سوریه و دیگر مسلمانان جهان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و پیشانی شکر را در مقابل پیشگاه خداوند قادر متعال به شکرانه‌ی این پیروزی بزرگ بر زمین می‌ساییم.»
‌‌‌‌
در پی انتشار این نامه چهره های مطرح در عرصه های مختلف  در این زمینه طی پیامی در صفحات اینستاگرام و تویترو کانال تلگرامیشان نسب به این اتفاق واکنش نشان دادند.

صفحه منتسب به قاسم سلیمانی نوشت:
وعد ه صادق
بخشی از نامه سرلشکر حاج قاسم سلیمانی به رهبر معظم انقلاب اسلامی
حقیر به‌عنوان سرباز مکلف‌شده از جانب حضرت‌عالی در این میدان، با اتمام عملیات آزادسازی ابوکمال آخرین قلعه‌ی داعش با پایین کشیدن پرچم این گروه آمریکایی صهیونیستی و برافراشتن پرچم سوریه، پایان سیطره‌ی این شجره‌ی خبیثه‌ی ملعونه را اعلام می‌کنم و به نمایندگی از کلیه‌ی فرماندهان و مجاهدین گمنام این صحنه و هزاران شهید و جانباز مدافع حرم ایرانی، عراقی، سوریه‌ای، لبنانی، افغانستانی و پاکستانی که برای دفاع از جان و نوامیس مسلمانان و مقدسات آنان جان خود را فدا کردند، این پیروزی بسیار بزرگ و سرنوشت‌ساز را به حضرت‌عالی و ملت بزرگوار ایران اسلامی و ملت‌های مظلوم عراق و سوریه و دیگر مسلمانان جهان #تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و پیشانی شکر را در مقابل پیشگاه خداوند قادر متعال به شکرانه‌ی این پیروزی بزرگ بر زمین می‌ساییم.
وَ مَا النَّصرالّا مِن عِندِالله العَزِیزِ الحَکِیم-فرزند و سربازتان قاسم سلیمانی.»


محمود  واعظی نوشت:
خبر خوب پایان فتنه داعش در عراق و سوریه که امروز توسط سردار سرافراز اسلام، سردار سلیمانی اعلام شد؛ موجی از شادمانی را در جامعه اسلامی در آغازین روز‌های ماه ربیع الاول ایجاد کرد
از مجاهدت‌های این فرمانده بزرگ و همه رزمندگان اسلام تشکر نموده و یاد همه شهدا و بویژه شهدای بزرگوار مدافع حرم را گرامی میدارم
این مجاهدت ها، در میدان عمل ثابت کرد که ملت و دولت ایران بزرگترین حامی صلح و ثبات و یاریگر صادق ملت‌های منطقه در برابر تروریسم و تکفیر است.


سید علی ضیا نوشت:«خدا قوت سردار»


مرتضی طلایی نوشت:
تو مختاری، تو مِقدادی، تویی تو مالک اشتر
تو پرچمدارِ اسلامی و تو از نسلِ سلمانی

همینکه اسمِ رزم و جنگ با کُفّار می آید
عجب شوقی نشیند بینِ چشمان سلیمانی


محمد جواد آذری جهرمی نوشت:
و پروردگار به مومنان و مجاهدان وعده نصرت داده است… ریشه کنی جریان پیچیده تکفیری که با پشتوانه قدرتهای جهانی، بدنبال ترور هویتی اسلام بود، جز با ایستادگی سربازان دلیر محور مقاومت و فرماندهی چهره ای مومن و کارآزموده همچون سرلشکر سلیمانی ممکن نبود. این موفقیت مرهمی بر دل خانواده شهدای مدافع حرم خواهد بود.


احمد ایراندوست نوشت:

تبریک و درود برادر به عهدی که بستی وفا کردی ..وعده ات پوچ و تو خالی نبود بیرون کردن داعش حتی زودتر از قولی که داده بودی و چه زخم ها که نخوردی که از زخم ترکش و شمشیر تیز تر بود اما حالا بخند چون پیش اقای خودت سرفرازی و وجدانت اسوده است روح تمامی شهدا جهت رسیدن به این مهم شاد دست مریزاد دستانت شایسته بوسیدن است که اگر نبودید الان در خیابانهای تهران پذیرای داعش بودیم تبریک و صد تبریک و جای حججی ها خالی در جشن نابودی داعش …دمت گرم برادر.


مهران رجبی نوشت:

قربون شکل ماه هر چی مرده . ( خسته نباشی سردار )


مژده لواسانی نوشت:
قول داده بود و به قولش عمل کرد…
مردی که جناح و حرف و بازی سیاسی نمی‌شناسد
مردی که مردِ عمل است
ژنرال قاسم سلیمانی!
و اینجا نقطه‌ی پایان است
پایانِ سلطه‌ی شومِ داعش…
پایانِ وحشتی که سال‌ها بر تنِ جهان سایه افکنده بود… از حلب تا پاریس!
قول داده بود که انتقامی سخت میگیرد و کار را تمام میکند… کاری که تمام جهان نمیتوانستند تمام کنند
او به قولش عمل کرد و این پیروزی مبارک باد بر دل‌های بیتابِ خانواده‌های نجیبِ مدافعان حرم!


سید محمود رضوی نوشت:
سردار سلیمانی در پیامی پایان داعش را به رهبر انقلاب تبریک گفتند.
اگر زال،رستم،سهراب،اسفندیار افسانه بودند و در تاریخ ایران ماندگار شدند ، قاسم سلیمانى سردار سپاه اسلام واقعیتی است که در تاریخ جهان ماندگار شد

 


  مجیدیراقبافان نوشت:

مرد است و قولش… و تو به مردانگی معنا بخشیدی
پی نوشت : جشن باید گرفت… هزاران تبریک و فراوان شادباش. به ارواح طیبه ی شهدا صلوات

 

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

Go to TOP