حسن روح‌الامین به پروژه انیمیشن «محمد رسول الله(ص)» پیوست+ تصاویر

حسن روح‌الامین هنرمند نقاش کانسپت‌های اولیه سریال انیمیشن «محمد رسول الله (ص)» را طراحی کرد.

به گزارش تیم رصد سمنا؛ حسن روح‌الامین هنرمندی که نقاشی‌های عاشورایی اش شهرت دارد ، با طراحی هفت تابلوی نقاشی، کانسپت‌های اولیه سریال انیمیشن «محمد رسول الله(ص)» را خلق نمود.

 

حسن روح‌الامین به پروژه انیمیشن «محمد رسول الله(ص)» پیوست+ تصاویر

 

این هنرمند که نامزد دریافت جایزه چهره سال هنر انقلاب که توسط حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود، بود در مدت زمان حدود ۲ ماه به خلق این هفت اثر هنری پرداخت که در این آثار فضاهایی همچون شب مکه، لیله المبیت، برده داری، غزوات پیامبر، قافله، ولادت نور و چوپان به چشم می خورد.

این آثار هنری قرار است به عنوان کانسپت‌های اولیه در طراحی لوکیشین‌ها و کاراکترهای سریال انیمیشن «محمد رسول الله(ص)» به کار گرفته شوند و الهام بخش تصاویری از ۱۴۰۰ سال پیش در انیمیشن محمد رسول‌الله باشند.

 

حسن روح‌الامین به پروژه انیمیشن «محمد رسول الله(ص)» پیوست+ تصاویر

استاد روح‌الامین خالق آثار مشهوری همچون عرش بر زمین افتاد، شیرین‌تر از عسل، آتش پرستارم شده، آخرین سرباز لشکر و آیا تو برادر منی است و سبک وی در طراحی آثار تاثیرگذار از ادوار مختلف تاریخی اسلام زبانزد است و دعوت از ایشان توسط استودیو رضوان تولیدکننده سریال انیمیشن محمد رسول الله به عنوان طراح کانسپت‌های اولیه و مشاور هنری پروژه به همین سبب صورت گرفته است.

مراسم افتتاحیه پروژه انیمیشن «محمد رسول الله(ص) در تاریخ ۱۵ آذر ماه سال جاری مصادف با میلاد با سعادت پیامبر اعظم (ص) و در راستای تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی رحمه الله علیه و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای مدظله برگزار می‌شود.

 

 

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

Go to TOP