پایگاه مخفی فرازمینی ها در مثلث برمودا! + تصاویر

برخی تئوری پردازان از وجود یک پایگاه زیرآبی مخفی متعلق به موجودات فضایی در مثلث برمودا خبر می دهند.

به گزارش تیم رصد سمنا؛ آیا فرازمینی ها در ناپدید شدن مرموز هواپیماها، کشتی ها و هزاران انسان در مثلث برمودا نقش دارند؟ ناپدید شدن بیش از ۱۰۰۰ نفر در این منطقه اسرارآمیز، دانشمندان را برای ارائه  توضیحی قانع کننده ناکام گذاشته است. اما در آخرین نظریه ای که توسط شخصی با نام «کارلوس برلیتز» مطرح شده است وی  نقش  فرازمینی ها در این اتفاقات را مطرح کرده است.

 

پایگاه مخفی فرازمینی ها در مثلث اسرارآمیز برمودا! تصاویر

 

کارلوس در کتاب خود با نام «مثلث برمودا»، فرازمینی ها  را مسئول ناپدید شدن پرواز ۱۹ می داند. در ۵ دسامبر سال ۱۹۴۵ ارتباط  پنج فروند هواپیمای نظامی آمریکا در حالی که مشغول مانور نظامی در این منطقه بودند با پایگاه هوایی فلوریدا قطع شد. پس از این حادثه، این هواپیماها به همراه ۱۴ خلبان  آن هرگز پیدا نشدند. این در حالی بود که ۱۳ خلبان دیگر که برای یافتن آنها اعزام شده بودند نیز ناپدید شدند.

در حالی که نظریه های مختلفی برای این اتفاقات در این منطقه اسرارآمیز از جهان مطرح شده است اما نظریه نقش فرازمینی ها در بروز این اتفاقات پررنگ تر است.

گفتنی است؛ نظریه نقش فرازمینی ها در حوادث مثلث برمودا در حالی مطرح می شود که در سال ۱۴۹۲ کریستف کلمب هنگام کشف قاره آمریکا در خاطرات خود از رویت یک شی پرنده ناشناس در این منطقه سخن به میان آورده بود.

 

پایگاه مخفی فرازمینی ها در مثلث اسرارآمیز برمودا! تصاویر

 

 

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

Go to TOP