با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان؛

شرکت تعاونی توسعه و عمران سمیرم آغاز بکار کرد

شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان سمیرم با تشکیل اولین جلسه رسمی، کار خود را آغاز کرد.

به گزارش سمیرم خبر، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان عصر شنبه ،در اولین نشست تشکیل شرکت تعانی توسعه و عمران سمیرم با ابراز خرسندی از تشکیل این تعاونی، اظهار کرد: بزودی اعضای هیأت مسس و دیگر مراحل اولیه تشکیل این شرکت انجام می شود.
محسن نیرومند، با اشاره به مزایای شکل گیری این شرکت برای توسعه منطقه بویژه در بخش کشاورزی و صنایع وابسته تصریح کرد: حداقل نیم درصد از مردم شهرستان باید در این شرکت عضو شوند اما عضویت مردم تا ۱۰۰درصد اعضای حقیقی نیز می تواند محقق شود.
وی خاطر نشان کرد: کلیه اداره ها و سازمان ها نیز می توانند بعد از تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران، مناقصه های طرح های مختلف خود اعم از عمرانی و غیر عمرانی را با ترک تشریفات به این شرکت واگذار کنند.
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمیرم نیز بعد از این جلسه و در بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از طرح های مسکن مهر سمیرم، گفت: مجموع این پروژه در سمیرم ۹۰درصد پیشرفت کار دارد.
سیدمهدی قائم مقامی، افزود: ۱۸ واحد مسکن مهر محله مهدیه تحویل متقاضیان شده و ۵۰ واحد دیگر نیز در حال تحویل به مردم است.
وی ادامه داد: در ۶۰ واحد باقی مانده نیز شاهد ۹۰درصد پیشرفت کار واحدهای  مسکن مهر هستیم.
قائم مقامی همچنین از پرداخت بدهی یک میلیاردی به پیمانکار سابق مسکن مهر خبر داد و گفت: با این وجود روند اتمام این طرح با سرعت بیشتری ادامه داشته و بزودی شاهد تکمیل همه واحدهای مهر خواهیم بود.
بر این اساس، زمین ساختمان جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمیرم نیز با حضور مدیر کل این اداره و فرماندار سمیرم به زمین زده شد.

انتهای پیام/ الف

 

 

Go to TOP