- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

مسافران از مرزهایی که رفته اند، بازگردند/ کمبود اتوبوس بین شهری در مرزهای عراق وجود ندارد

به گزارش تیم رصد سمنا؛محمدرضا عامری مدیرعامل اتحادیه تعاونی مسافری،با بیان اینکه ۱۲ هزار دستگاه اتوبوس برای ایام اربعین در نظر گرفته ایم، اظهار کرد: در مرز مهران ۲هزار و ۴۰۰ دستگاه اتوبوس برای برگشت زائران در نظر گرفته شده تا مسافران با مشکلی مواجه نشوند.

وی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تعداد ناوگان اتوبوس با تعداد زائران هماهنگ شده بود،بنابراین مسافرانی که در موقع رفتن به کربلا از مرز مشخصی عبور کرده بودند در موقع برگشت باید از همان مرز عبور کنند تا با مشکل رفت و آمد مواجه نشوند.
عامری با بیان اینکه برای بلیط مسافران در ایام اربعین تخفیفاتی در نظر گرفته شده بود تصریح کرد: برای بلیط های رفت همان نرخ سال ۹۵ احتساب شده و برای برگشت زائران نیز ۱۰ درصد نرخ بلیط را کاهش دادیم.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی مسافری در پایان یادآورشد: خوشبختانه با برنامه ریزی های دقیق و بازرسی های صورت گرفته بازار سیاه و دلالی برای بلیط ها به مرزهای کربلا انجام نشد است.

بر اساس این گزارش، در ایام اربعین مقرر شده بود که نرخ های بلیط دو برابر شود و این امر زمینه ساز گله مندی بسیاری از مسافران شده است که  با پیگیری های صورت گرفته به نظر می رسد که نرخ بلیط اتوبوس به مرزهای عراق کاهش یافته است.

 

 

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران