ذره بین سمنا:

چرایی های مسابقه آدم برفی

مسابقه آدم برفی سمیرم با توجه به برخی مسائل به ذیر ذره بین سمنا رفت

به گزارش خبرنگار سمنا، مسابقه مهیج و زیبای آدم برفی سمیرم توسط شهرداری سمیرم برگزار شد که جای تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان داشت که پس از مدت ها خلل برنامه های اجتماعی شهر سمیرم این برنامه برگزار شد.

ذره بین سمنا با بررسی این مسابقه با هدف بهبود و بهتر شدن این مراسمات در آینده به برخی مسائل و مشکلات می پردازد که امیدواریم در آینده مد نظر دوستان و مسئولان قرار بگیرد.

سایت شورای شهر سمیرم در ۲۱ دی ماه اطلاعیه برگزاری مسابقه آدم برفی سمیرم را از طرف شهرداری منتشر کرد که پس از آن اخبار به آن نیز منتشر شد ولی مسابقه امروز ربطی به آن اطلاعیه و خبر این سایت تا حدود زیادی نداشته و کمی از آن مربوط به امروز بود.

در سایت شورای سمیرم هشت موضوع مسابقه  آدم برفی بترتیب سمیرم، صنایع دستی سمیرم، آداب و سنن سمیرم، سیب، پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها، لباس های سنتی، حیوانات بومی و آبشار بیان شده بود که می بایست گروه های دو و سه نفره آنرا بسازند.

اما امروز شاهد گروه های حتی ۱۱ نفره ای بودیم و جالب اینجا بود که طرح هایی که مقام اول و دوم را کسب کردند در موضوعات مسابقه نبوده و خارج از این موضوعات بودند.

البته زیبایی این دو مجسمه بسیار زیبا بود اما بدلیل بی ربط بودن طرح به زیر ذره بین سمنا رفت تا مسئولان مسابقه با استفاده از این پتانسیل های عالی بتوانند به ساخت و معرفی نماد شهرستان سمیرم بپردازند.

مشکلات حضور ماشین های درمسیر لغزنده امروز نیز از مشکلاتی بود که ممکن بود برای برخی دردسر آفرین باشد ولی این بار با خیر و خوبی تمام شد و امیدوارم امنیت محل مسابقه از نظر مسئولان بار دیگر پنهان نماند.

Go to TOP