با حضور دانش آموزان؛

همایش روز آزمایشگاه در سمیرم برگزار شد

همایش روز آزمایشگاه با شعار «می خوانم فراموش می کنم، می بینم به یاد می آورم و عمل می کنم یادمی گیرم» در سمیرم برگزار شد.

به گزارش سمیرم خبر، دبیر آزمایشگاه سمیرم، روز پنجشنبه، با گرامیداشت روز آزمایشگاه اظهار کرد: آزمایشگاه یکی از راههای آموختن اصول ونتایج کلی علم است که می تواند دانش آموزان را وادار به تفکر، بحث، نتیجه گیری و در نهایت یادگیری مطلوب کند.

محمد اسدی افزود:  آزمایشگاه مدارس به عنوان واحدی از نظام آموزشی با پرورش تفکر خلاق، تربیت افرادی کاوشگر ،آفریننده، نو آور ومولد، نقش مهمی در شکوفایی استعدادها و خلاقیت دانش آموزان دارد.
وی بیان کرد: آزمایشگاه مدرسه با اعضای علمی مجرب، متعهد تجهیزات مناسب بهترین محیط برای پرورش خلاقیت و کشف استعداد فراگیران است.
دبیر آزمایشگاه مدرسه شهید بهشتی سمیرم اضافه کرد: انبوهی از آزمایشها نمی توانند ثابت کنند که من درست گفته ام ، ولی تنها یک آزمایش می تواند ثابت کند که اشتباه گفته ام.

شهرستان ۱۰۰ هزار نفری سمیرم با یکهزار و ۳۲۹ فرهنگی و ۱۰ هزار و ۳۰۰ دانش آموز، ۱۵۰ روستا و آبادی، چهار شهر و چهار بخش مرکزی، وردشت، پادنا و دناکوه در ۱۶۰ کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

انتهای پیام/ الف

Go to TOP