در جلسه ای با مسئولان شرکت شهرک های صنعتی مطرح شد:

آب منطقه صنعتی سمیرم از روستای گرموک تامین می شود

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سمیرم از تامین آب منطقه صنعتی هست این شهرستان از طریق منبع آب روستای گرموک خبر داد.

به گزارش سمیرم خبر، اردشیر نوابی، روز پنجشنبه در نشستی، که با حضور مسئولان استانی شرکت شهرک ها و بخشدار مرکزی سمیرم در محل اداره صنعت و معدن، برگزار شد اظهار کرد: تعدادی واحد صنعتی در این ناحیه صنعتی مستقر هستند که با تامین آب از روستای گرموک مشکلاتشان حل و فصل می شود.

به گفته این مسئول، این مهم با نظر کارشناسان اداره آب و فاضلاب روستایی سمیرم مصوب شده و مقرر شد بعد از کارهای کارشناسی و مطالعات کافی، نسبت به انتقال آب اقدام شود.

وی خاطر نشان کرد: تا آن زمان نیز تامین آب صنعت با توافق آبفا روستایی و شرکت شهرک های صنعتی برای این منطقه بصورت سیار و با تانکرهای آبرسان انجام می شود.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سمیرم خاطر نشان کرد: در شهرک ۳۵ هکتاری صنعتی سمیرم ۲۰ واحد غیر فعال و ۱۷ واحد نیز راکد هستند که تنها جواز تأسیس و زمین گرفته اند و هیچگونه فعالیتی نداشته اند.
وی  ادامه داد: در ناحیه صنعتی و در۱۷ هکتار زمین این ناحیه ۱۵ واحد غیر فعال و ۱۰ واحد نیز راکد و بدون کارایی رها شده اند.

نوابی اضافه کرد: مشکلات بخش های راکد و غیر فعال را در جلسه ای که نماینده سمیرم در مجلس ترتیب داده بود به اطلاع معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت رسانده شده است.

انتهای پیام/ الف

Go to TOP