مراسم هزار روز تا المپیک در توکیو برگزار شد

مراسم شمارش معکوس آغاز بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ در پایتخت ژاپن برگزار شد.

به گزارش تیم رصد سمنا، مراسم شمارش معکوس آغاز بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ در پایتخت ژاپن برگزار شد.

در این مراسم «ایچیکاوا ابی زو» بازیگر و هنرمند سرشناس ژاپنی با اجرای هیجان انگیز «چهار شناور» در منطقه نیهوم باشی پایتخت ژاپن که باران سنگینی نیز می‌بارید بارگشت المپیک به ژاپن را پس از سال ۱۹۶۴ جشن گرفت.

در حالی که شرایط آب و هوایی بر سختی‌های این مراسم افزوده بود، برنامه چهار شناور که نمایش سمبلیکی از عدد ۰۰۰ ۱ بود در خیابان‌های شهر توکیو به نمایش در آمد و طبق آمار‌های اعلام شده ۱۵ هزار بیننده شاهد اجرای این نمایش بوده اند.

در این مراسم یوریکو کوئیکه فرماندار توکیو، شونیجی سوزوکی وزیر ورزش و المپیک ژاپن به همراه جمعی از ورزشکاران این کشور از جمله ری اوسوکه ایری دارنده سه مدال شنای بازی‌های المپیک لندن ۲۰۱۲ و تعدادی از مدال آوران بازی‌های المپیک‌های گذشته “ابی زو” را همراهی کردند.

یوریکو کوئیکه فرماندار ژاپن در گفتگو با خبرگزاری کیودو نیوز گفت: بالاخره به هزارمین روز تا المپیک رسیدیم و من می‌خواهم که تمامی مردم با هیجان و اشتیاق به این جشن پیوسته و در برگزاری هر چه بهتر این مسابقات به مسوولان برگزاری آن کمک کنند.

ماسا تاکایا سخنگوی تیم میزبانی توکیو ۲۰۲۰ نیز در این مراسم گفت: تمامی مردم این شانس را دارند که در المپیک ۲۰۲۰ شرکت کنند و در جریان اتفاقات آن قرار گرفته تا بهترین المپیک را رقم بزنیم.

 

 

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

Go to TOP