گروه سازنده «آسمان هوای باران دارد» به تهران آمدند

عوامل سازنده مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد» که مهر ماه در شهرستان قزوین کلید خورده بود، به تهران آمدند.

به گزارش تیم رصد سمنا؛ مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد» به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی و تهیه‌کنندگی امیر پوررحمانی که مهر ماه در شهرستان قزوین کلید خورده بود، به تهران آمدند.

 

گروه سازنده مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد» به تهران آمدند

 

داستان این مجموعه تلویزیونی با طرحی از امیر پوررحمانی نوشته احمد رفیع‌زاده است و روایتگر معضلات اجتماعی پیرامون جوان و خانواده از جمله چگونگی استفاده از تکنولوژی،  جایگاه خانواده در تعلیم و تربیت فرزندان و … خواهد بود.

«آسمان هوای باران دارد» قصه خانواده‌ای است که برای ادامه تحصیل دختر بزرگ‌شان در مقطع دکترا راهی تهران شده است اما خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می‌شوند که دستمایه قصه‌های این سریال است.

گروه سازنده مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد» به تهران آمدند

 

بابک کریمی، علی عمرانی، مرجانه گلچین، فریبا کوثری، بهرنگ علوی، فریبا جدیکار، نیما پوررحمانی، زهره نعیمی، فاطمه مرتاضی، رضا امامی، حسین روزمه، مریم سرمدی، سهیلا جوادی، کتایون علیزاده، مریم سردشتی، نجوا صاحب‌الزمانی، امیررضا دلیری و الهام طهموری بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

سریال «آسمان هوای باران دارد» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای در حال تولید است.

تاکنون بابک کریمی، فریبا جدی‌کار، نیما پوررحمانی و فاطمه مرتاضی جلوی دوربین این مجموعه رفته‌اند و به زودی بازی سایر چهره‌های این سریال آغاز خواهد شد.

گفتنی است؛ عوامل سازنده مجموعه پس از بازگشت از قزوین در لوکیشنی واقع در میدان خراسان مشغول تصویربرداری هستند.

 

 

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

Go to TOP