امام‌جمعه موقت سمیرم:

اعتماد به آمریکا نشانه جاهلیت است

امام‌جمعه موقت شهرستان سمیرم گفت: در برجام مشخص شد که هدف و قصد دشمن نابودی ایران است و هدف آن‌ها انرژی هسته‌ای نبوده.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر حجت‌الاسلام میثم آقایی با محکومیت سخنان بی‌شرمانه ترامپ در رابطه با ایران گفت: رئیس‌جمهور آمریکا در مدت ریاست جمهوری خود یاوه‌گویی‌های بسیاری را انجام داده است.

آقایی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی افراد در داخل و خارج کشور فکر می‌کردند آمریکا قابل‌اعتماد است و پس از یاوه‌گویی‌های ترامپ درس بزرگی گرفتند که بدانیم این افراد جاهل بوده و هستند.

وی همچنین دشمنی آمریکا را با نظام و ولایت ما دانست و افزود: دشمنی آمریکایی‌ها با ایران ارتباطی با تجهیزات هسته و نظامی ما ندارد ولی متأسفانه برخی‌ها پذیرفتند که دشمن از در دوستی واردشده که خوشبختانه آشکار شد که آن‌ها بازهم با نیرنگ به‌طرف ملت ما آمده‌اند.

حجت‌الاسلام میثم آقایی تصریح کرد: خوشبختانه ایران در منطقه به‌جای رسیده است که در جایگاه تأثیرگذاری بوده و دشمنان ما نیز ترسشان از همین است.

وی همچنین در بخش دیگری از صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: برخی‌ها در داخل فکر می‌کردند که برجام مشکلات ازدواج، آب و … را در داخل برطرف می‌کند که خوشبختانه هدف شوم آن‌ها برای نابودی نظام و جنایت علیه مردم این سرزمین آشکار شد.

آقایی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری متذکر شد: ما تا زمانی به برجام پایبند هستیم که آن‌ها نیز به برجام پایبند باشند و اگر آن‌ها برجام را پاره کنند ما آن را ریزریز خواهیم کرد.

وی با اشاره به هم‌دستی اروپا و آمریکا در برابر ایران تصریح کرد: اگر مسئولان اروپایی قصد حمایت از برجام رادارند فقط در بیان مقابل بدعهدی‌های آمریکایی‌ها جبهه نگیرند و در برابر آن‌ها ثابت‌قدم بایسند که ما هرگز این موضوع را نخواهیم دید.

  1. شهرام گفت:

    عجب . کی امام جمعه شده

  2. مرتضی گفت:

    به نظر من مسئله برجام مسئله ای هست که الان همه تو جزئیاتش هستن…در حال حاضر صحبتها باید جهت پیدا کنه بر روی مشکلات شهرمون وتمرکز مسئولین وپیگیریها باید بره به سمت حل معظلات و مشکلات شهرتا از داخل همه چیز حل بشه

Go to TOP