امام جمعه موقت سمیرم:

سپاهی که امثال «شهید حُججی» را تحویل اسلام می دهد مایه افتخار است

امام جمعه موقت سمیرم گفت: سپاه پاسدارانی که فخر شهیدانی همچون عزیز دل همه ما، محسن حُججی را تحویل اسلام و انقلاب می دهد مایه افتخار و مباهات است.

به گزارش سمیرم خبر، حجت الاسلام میثم آقایی در خطبه های نمازجمعه این هفته سمیرم، با اشاره به به تهدیدهای اخیر علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تصریح کرد: با این تهدیدها که همه مقام ها و مسئولان نظام، برای حمایت از سپاه اسلام، همدل و همزبان شدند نشان داد رمز موفقت اتحاد ما و وحدت کلمه است.
وی را مایه افتخار و اقتدار ایرانی ها و آزادگان منطقه دانست و تاکید کرد: نیرویی مقدس که مجاهدی از جان گذشته همچون محسن حججی را تحویل اسلام و انقلاب می دهد بواقع جای افتخار و مباهات برای همه ما و حامیان مظلومان عالم دارد.
به گفته خطیب جمعه سمیرم، راه و مسیر مقدس سپاه، راه و آرمان بلند انقلاب اسلامی است و دفاع از مظلومان عالم بویژه مسلمانان، چه در یمن یا میانمار و سوریه، سرلوحه انقلاب اسلامی است.
خطیب جمعه موقت سمیرم به حضور مدیران و مسئولان ارشد نظام و دولت در شهرستان اشاره کرد و گفت: این حضورها جای تقدیر و تشکر دارد به شرطی که اقدام و عمل چاشنی آنها باشد.

حجت الاسلام آقایی تاکید کرد: این دعوت ها و حضورها برای شناخت  توانمندیها، مسائل و مشکلات منطقه سازنده و کارگشا خواهد بود.
خطیب جمعه سمیرم، به سفر روز پنجشنبه معاونان وزیر راه و شهرسازی به این خطه اشاره و ابزار امیدواری کرد: این سفرها و حضور مسئولان در افزایش رفاه، اقتصاد و سطح زندگی مردم مفید و موثر واقع شده و بتواند موقعیت و جایگاه شهرستان را نیز ارتقاء دهد.
وی در بخش دیگر خطبه ها با انتقاد از افرادی که انقلاب و تفکر انقلابی را تمام شده قلمداد می کنند، خاطر نشان کرد: رهبر انقلاب فرموده اند«رفاه و امنیت راهی جز انقلابی ماندن ندارد» و از همین رو برخی گمان نکنند انقلاب تمام شده است.
امام جمعه موقت سمیرم تاکید کرد: خیلی ها انقلابی بودند اما انقلابی نماندند و این نشان می دهد این تاکیدهای رهبری معظم بر انقلابی ماندن لازمه اش بصیرت افزایی و شناخت زمان و جریانات پیچیده امروز است.

انتهای پیام/ الف

Go to TOP