نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال تا امروز

فصل نقل وانتقالات همچنان با جدیت پیگیری میشود و البته شاهد دیدن چند پدیده بودیم.

فصل نقل وانتقالات همچنان با جدیت پیگیری میشود و البته شاهد دیدن چند پدیده بودیم.

 

فصل نقل و انتقالات این دوره از لیگ برتر امسال با حواشی جالبی نیز همراه بود حواشی از جمله برکناری و ابقای مجدد رویانیان و کری خواندن برخی مدیران و البته دعوا بر سر تصاحب مهره های خاص.

**استقلال تهران

استقلالی ها اگرچه فصل نقل و انتقالات را خوب شروع نکردند اما در ادامه قلعه نویی نشان داد که هنوز هم مرد موفق فوتبال کشور است.

استقلالی ها تا به این جای کار مهدی نظری – جمشیدیان- محمد قاضی- عابدینی – پژمان نوری و نیکبخت واحدی را جذب کرده اند.

عشوری – آکله – سعید عزت اللهی – اندرانیک تیموریان و.. نیز درآستانه پیوستن به این تیم هستند.

اشجاری – حمودی و .. نیز از تیم استقلال جدا شده اند.

جباری نیزیکی از بازیکنانی است که در ابتدا ساز جدایی اش از تیم کوک شد و حالااگرچه مسئولان از ماندنش در تیم گفته اند اما هنوز حضورش در میان آبی پوشان پایتخت حتمی نیست.

**پرسپولیس تهران

پرسپولیسی ها نیز امسال تا به این جا فصل پرکاری را تجربه کرده اند.

یونس شاکری – غریبی – محمد عباس زاده- کفشگری- علی عسگر ، دهنوی، مارکو به جمع سرخپوشان پیوسته اند و پیام صادقیان نیزدر آستانه پیوستن به این تیم است.

مهدوی کیا- علی کریمی- فشنگچی- محمد قاضی- ولاتکو دانوسکی ومیثم نقی زاده نیز از این تیم جدا شده اند وانصاری فرد نیز به احتمال زیاد از این تیم می رود.

**تراکتورسازی تبریز

تراکتوری ها امسال با پیوستن جلالی به این تیم فصل نقل و انتقالات پرکاری را داشته اند جلالی حامد لک- دلیر- بائو- سعید دقیقی- علی کریمی- صوفیانی و ربیع زاده را جذب کرده است و طالبی نیز در آستانه پیوستن به این تیم است.

عقیل اعتقادی – محسن فروزان- سید صالحی- قاسم دهنوی- مهدی ثابتی- عابدینی و اکرامی نیز از جمع سرخپوشان تبریزی جدا شده اند فلاویو لوپز نیز در آستانه جدایی از این تیم است.

**سپاهان اصفهان

طلایی پوشان اصفهان تا به این جای کار یعقوب کریمی، رحمان احمدی، هادی عقیلی، حمودی، شجاع خلیل زاده و آرش افشین را جذب کرده اند.

جمشیدیان، مهدی جعفرپور، حسن جعفری، سوشاک و خلعتبری نیز از این تیم جدا شده اند طالبی و محد باقر صادقی میز در آستانه جدایی از تیم هستند.

**فولاد خوزستان

فولادی ها بدون شک پدیده لیگ برتر دوازدهم بودند که سهمیه آسیایی نیز کسب کردند.

حسن جعفری، مهدی بدرلو، جونیور محمد رضایی به این تیم پیوسته اند و باشگاه مذاکراتی نیز با فرزاد حاتمی داشته است تا وی نیز به جمع سرخپوشان اهوازی بپیوندد.

ابراهیم آبادی، میثم کریمی، ادریس کوچکی، طالب ریکانی، پورخسروانی و آرش افشین نیز از این تیم جدا شدند.

**نفت تهران

نفتی ها اگر در دیدار پایانی خود مقابل فولاد تلاش بیشتری می کردند حتی می توانستند سهمیه آسیایی نیز بگیرند تا به این جای کار حسین ابراهیمی، پویا نزهتی، کامیابی نیا، وحید امیری، حمید بوحمدان، رسول نویدکیا، حسین رحیمی، اکبر صغیری و دباغ به این تیم پیوسته اند و مهرداد اولادی نیز در آستانه آمدن به این تیم است.

یعقوب کریمی، هادی شکوری، مصطفی سیفی، مهدی خیری، محسن یوسفی، میثم آقابابایی، میثم حسینی، منوچهری، حامد فلاح زاده نیز از این تیم جدا شده اند و مگنو باتیستا، گوران لوبوویچ و داسیلوا نیز در آستانه جدایی از این تیم هستند.

**مس کرمان

مسی ها تا به این جای فصل نقل و انتقالات اکبر ایمانی، نظیف کار، تیغ نورد، هادی شکوری، مجتبی ترشینر، کریم اسلامی  و رودباریان را جذب کرده اند و پیوستن فرشید باقری، علیرضا ابراهیمی و ادینهو نیز به این تیم نزدیک است.

عنایتی، مهرداد کریمیان، منصور تنهایی، امرایی، نظرزاده، مهدی محمدی، شجاع خلیل زاده، میلان میاتوویچ، استفان باتس و ایوان پتروویچ نیز از این تیم جدا شده اند.

شهرام گودرزی، حمید کاظمی و آرش روشنی پور نیز در آستانه جدایی از این تیم هستند.

**راه آهن شهر ری

راه آهنی ها نیز با میلاد نوری، رامین رضائیان، وحید طالب لو، خالقی فر، علی علیپور، امین منوچهری، بهنام برزای، حامد فلاح زاده و محمد حسین پور به این تیم پیوسته اند.

محمد محمدی، کفشگری، علیرضا عباسفرد، محمدرضا مامانی، ایگورکاستروف، علی عسگر، امید عالیشاه، جهانگیر عسگری و فرشید کریمی از این تیم جدا شده اند.

**سایپا

در تیم سایپا مهدی جعفرپور، بابک حاتمی، ناصحی، مشکل پور و ثابتی و میرزاپور به این تیم پیوسته اند و غریبی، رحمان احمدی و دقیقی از این تیم جدا شده اند.

**صبای قم

در تیم صبا رضا عنایتی، محمود شفیعی، شفیعتی، شهرام مهربان، امرایی و مهدی محمدی به این تیم پیوسته اند و میلاد نوری، رامین رضائیان، حامد لک، بختیاری زاده ویکروم مهدی بدرلو، کریم اسلامی، میثم خسروی، رزاقی راد و بهمن
طهماسبی از این تیم جدا شده اند.

محسن خلیلی و قنبری نیز در آستانه جدایی از این تیم قرار دارند.

**داماش گیلان

در تیم داماش گیلان نیز اگر چه تا به این لحظه هنوز بازیکنی جذب نشده است اما علیرضا جهانبخش- حسین ابراهیمی- حسین رحیمی- حاجی زاده- کوشکی- نیکبخت واحدی و رودباریان از این تیم جدا شده اند.

**فجر سپاسی

فجری ها بهنام عسگرخانی- مصطفی صبری- عمار نیک کار- مهرداد کریمیان- کوهنورد- فؤاد آقایی- مجتبی زارع و مجید حیدری را جذب کرده اند و احتمال پیوستن معدنچی نیز به این تیم زیاد است.

خالد شفیعی- مهدی نظری و مجتبی ترشیز نیز از این تیم جدا شده اند.

**ملوان بندر انزلی

ملوانی ها تا به این جای فصل نقل و انتقالات، ادریس کوچکی- اشجاری- دغاغله- مهدی شیری- محسن یوسفی- سید احمد مهدی زاده و مرتضی فلاحتی را جذب کرده اند.

پژمان نوری- محمد حیدری- نزهتی و اولادی نیز از این تیم جدا شده اند و به احتمال زیاد سعید عزت اللهی و هادی تأمینی نیز از این تیم می روند.

**ذوب آهن اصفهان

ذوب آهنی ها که در پلی آف به لیگ برتر راه پیدا کردند تا به این جای فصل نقل و انتقالات، روح اله عرب- مصطفی اکرامی-‌ آرمین طلایی منش- وحید علی آبادی و اویس کرد جهان را جذب کرده اند.

فوفانا نیز از این تیم جدا شده است و احتمال جدایی پیام صادقیان- پهلوان عشوری و صلصالی نیز در آستانه جدایی از این تیم هستند.

**آلومینیم هرمزگان

آلومینیمی ها نیز هنوز بازیکنی را جذب نکرده است. پیرزاده- ناصحی- مجتبی زارع- ایمون زاید- تیغ نورد- میلاد میداوودی و بهنام داداش وند نیز از این تیم جدا شده اند.

**صنعت نفت آبادان

صنعت نفتی ها نیز هنوز کسی را جذب نکرده اند. مصطفی صبری- خالقی فر- رسول نوید کیا- مشکل پور- دغاغله- کوهنورد- بهنام برزای و روح اله عرب از تیم جدا شده اند. کعبی نیز در آستانه جدایی از این تیم است.

**پیکان

در تیم پیکان نیز هنوز هیچ بازیکنی جذب نشده و میلاد زنیدپور- کاروالیو- ایمان مبعلی- دباغ و سید احمد مهدی زاده از این تیم جدا شده اند.

**گهردورود

گهری ها نیز هنوز با کسی قرارداد نبسته اند.

محمد رضا خرسند نیا- محمد پروین- رضا کاردوست- عمار نیک کار- میرزاپور و محمود شفیعی از تیم جدا شدند و شهرام مهربان نیز در آستانه جدایی از این تیم است.

**استقلال خوزستان

در تیم استقلال خوزستان، بختیاری زاده- ویکروم-‌ آچیله- میثم کریمی- کاروالیو- ابراهیم صالحی- مهدی چاهکوتا زاده- ایمان مبعلی و میلاد میداودی به این تیم پیوسته اند و عادل کلاه کج- هادی خنیفر- کعبی و کریم شاهوردی نیز در آستانه پیوستن به این تیم هستند.

علیرضا ابراهیمی نیز از این تیم جدا شد.

**گسترش فولاد

در تیم گسترش فولاد نیز پیرزداده- حمیدرضا سلیمانی- میلاد زنید پور- خالد شفیعی- محسن فروزان- میثم نقی زاده- ایمان موسوی- محمود خمسه و بهنام داداش وند به این تیم پیوسته اند و پهلوان نیز در آستانه آمدن به این تیم است.
دلیر و نوشی صوفیانی نیز از این تیم جدا شده اند.

باشگاه

Go to TOP