فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم:

جنگ امروز جنگ نرم است/ هدف دشمن تخریب کانون گرم خانواده ها است+عکس

فرمانده ناحیه مقاومت سمیرم: امروزه جنگ اصلی در دنیا جنگ رسانه ای و جنگ نرم است که دشمن به واسطه آن به دنبال تخریب کانون گرم خانواده است.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر سرهنگ جواد فصیحی در اختتامیه نمایشگاه دفاع مقدس در جوار گلزار شهدای شهرستان سمیرم تصریح کرد: امروزه با وجود تحریم های بسیار زیاد غرب علیه جمهوری اسلامی شاهد این موضوع هستیم که هیچ تحریمی در رابطه با واردات تلفن های همراه صورت نگرفته است.

سرهنگ فصیحی ضمن تاکید بر استفاده صحیح از تلفن های همراه خاطر نشان کرد: دشمنان این سرزمین از طریق تلفن های همراه تا درون تخت خواب های ما نفوذ کرده و باید مردم با بصیرت و آگاهی کامل از اطلاعات خود محافظت کنند.

مسلم منصوری پاسدار مدافع حرم ضمن بیان برخی از خاطرات جنگ با داعش و جنگ هشت سال دفاع مقدس گفت: بسیجیان و دانشجویان باید شهادت جو و ولایی بوده و مسئولین قدردان آنها باشند که به حفظ ارزش های انقلاب و اسلام اهتمام دارند.

به گزارش سمیرم خبر در پایان این برنامه از جمعی از دانشجویان بسیجی و پاسدار مدافع حرم مسلم منصوری و فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه های پیام نور و آزاد تقدیر و تجلیل شد.

 

  1. علی گفت:

    سلام حرفهای قشنگی میزنند ولی متاسفانه نخاله های در این شهر وجود دارند و مسولین هم میدانند و عوامل دشمن هستند و مزاحم خانواده ها میشوند در ملا عام ولی متاسفانه با آنها برخود نمیشود

Go to TOP