یادواره شهدا آبروی محله سمیرم برگزار شد

یادواره شهدای آبروی محله با نام شهید قدرت الله صیدالی جوانمردی در جوار قبر این شهید برگزار شد.

به گزارش عصر پنج شنبه خبرنگار سمنا، یادواره آبروی محله شهرستان سمیرم با نام شهید قدرت الله صیدالی جوانمردی در جوار امامزاده زیدبن علی(ع)  و قبر این شهید برگزار شد.

مسئول سیاسی سپاه صاحب الزمان (عج) در این یادواره حاصل خون شهدا را صلابت امروز شهدا عنوان کردو افزود: شهدای ما در حالی در مقابل ابرقدرت ها ایستادند که در تمام امکانات تحریم بودیم.

ناصر بهرامی افزود: جمهوری اسلامی ایران در حالیکه از تجهیزات نظامی کافی برخوردار نبود و به صورت کامل از سوی ابرقدرت‌ها تحریم بود، با توکل و توسل به عنایات الهی و همت جوانان غیرتمند این سرزمین زیر سایه رهنمودهای امام راحل (ره) پیروز میدان شد.

وی گفت: شهدا در راه اعتقادات پاک خود از جان خود گذشتند تا ثابت کنند عقیده و باوری که به ارزش های اسلام و انقلاب گره خورده ارزشمند تر از جان انسان هاست.

فرمانده حوزه امام رضا (ع) در حاشیه این مراسم تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت یک راه طلایی برای جوانان و نسل جدید انقلاب است که اگر در معرفی آن کوتاهی شود بدون شک جامعه دچار مشکل خواهد شد و دشمنان با نفوذی که امروز به آن دست یافته اند به خواسته های خود می رسند.

میثم پیرمرادیان گفت: مسئولان باید بدانند برای هر صندلی که به آن تکیه زده اند خون شهدای زیادی روی زمین ریخته شده و اگر رفتار آنان در جهت خدمت به نظام و ملت نباشد خیانت به خون شهداست.

وی افزود: شهدا و رزمندگان ما آن روزها مردانه برای دفاع از ارزش های انقلاب و اسلام پا به میدان گذاشتند و امروز همین نبرد در عرصه جنگ نرم و جنگ فرهنگی ادامه دارد که کوتاهی در آن آینده فرزندانمان را به سوی منجلابی پیش خواهد برد که هدف دشمنان است.

یادواره شهیدای آبروی محله با حضور خانواده شهید قدرت الله صیدالی جوانمردی، مردم ولایت مدار شهرستان و برخی مسئولان برگزار شد.

انتهای پیام/

Go to TOP