نماینده مردم سمیرم در مجلس:

دانش آموزان آینده سازان ایران/ سمیرم نیازمند پزشک متخصص است

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی: خوشبختانه شهرستان سمیرم دارای استعداد های فراوانی است که کسب رتبه های برتر استانی و کشوری نشان از این موضوع است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمیرم خبر عصر امروز همایش تجلیل از ستارگان شهرستان سمیرم با حضور جمعی از مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور سمیرم برگزار شد.

در این مراسم اصغر سلیمی با اشاره به درخواست های مکرر مردم شهرستان در رابطه با عدم حضور پزشک متخصص در شهرستان گفت: ما تمام تلاش خود برای استقرار پزشک متخصص در شهرستان را انجام داده و میدهیم اما باید به این موضوع نیز توجه کنیم که سمیرم خود متخصصان بسیاری دارد که متاسفانه در شهرستان حضور نداشته و باید با حضور در شهر خود به مردم خود خدمت کنند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس دانش آموزان را آینده سازان ایران دانست و گفت: خوشبختانه شهرستان سمیرم دارای استعداد های فراوانی است که کسب رتبه های برتر استانی و کشوری نشان از این موضوع بوده و دانش آموزان باید با همت و پشت کار آینده شهرستان خود را بسازند.

محمد نادری رئیس اداره آموزش و پرورش سمیرم نیز در این مراسم با اهدائ لوح، تندیس و جوایز نفیسی از ۱۹۰ ستاره علمی شهرستان تجلیل کرد.

به گزارش سمنا در این مراسم برنامه های متنوعی از جمله تئاتر و اجرای موسیقی سنتی توسط گروه موسیقی دانش آموزی سرو آزاد به اجرا در آمد.

انتهای پیام/

Go to TOP