مسئول موکب باب الحوائج سمیرم:

کاروان اربعین نیازمند کامیون است/ علاقمندان ثبت نام کنند

مسئول موکب باب الحوائج سمیرم از ثبت نام کامیون داران علاقمند برای کاروان اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش صبح دوشنبه خبرنگار سمنا، موکب باب الحوائج سمیرم به عنوان اولین و تنها موکب شهرستان سمیرم برای سومین سال متوالی در شهر کربلای معلی همزمان با اربعین پرچم سمیرم را خواهد برافراشت.

مسئول موکب باب الحوائج سمیرم با اشاره به حضور این موکب در مسیر پیاده روی کربلا برای پذیرایی از زائران عراقی همزمان با همایش بزرگ پیاده روی اربعین حسینی اظهار کرد: علاقمندان و خیران برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن این موکب می توانند با مسئول هیئت هماهنگی های لازمه را انجام دهند.

حسین صابری افزود: کمیته حمل ونقل موکب باب الحوائج شهرستان سمیرم در راستای انتقال تجهیزات و نذورات به کربلای معلی از کامیون داران علاقمند به حضور در این امر خیر دعوت به همکاری دارد.

وی تصریح کرد: عمر کامیون خادمان حسینی باید کمتر از ۲۵ سال بوده و مدارک کامیون باید به نام راننده باشد یا اینکه راننده وکالت لازم را داشته باشد.

صابری خاطرنشان کرد: از حضور افراد متفرقه و خانواده همراه با کامیون در کشور میزبان ممانعت خواهد شد و باید کامیون ها در سامانه مسلم ستاد باسازی عتبات عالیات ثبت نام شود.

وی گفت: موکب باب الحوائج برای جذب آشپز، سر آشپز و خادم از بین علاقمندان شهرستان سمیرم برای حضور در ایام اربعین نیز ثبت نام می کند.

مسئول موکب باب الحوائج سمیرم خاطرنشان کرد: علاقمندان به حضور جهت اطلاع بیشتر و ثبت نام می توانند با شماره ۰۹۱۳۲۲۲۸۱۰۲ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/

Go to TOP