همایش تجلیل از پیرغلامان حسینی در سمیرم برگزار شد/تصاویر

مراسم تجلیل از پیرغلامان حسینی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و بیش از ۲۰۰ نفر از پیرغلامان و مسولان هیئت های مذهبی شهرستان برگزارشد.

به گزارش خبرنگار سمیرم خبر مراسم تجلیل از پیرغلامان حسینی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و بیش از ۲۰۰ نفر از پیرغلامان هیئت های مذهبی شهرستان در مهدیه سمیرم برگزار شد.

حجت الاسلام علی مرتضوی استاد دانشگاه علامه مجلسی در این مراسم ضمن گرامیداشت اعیاد غدیر و قربان از جمله راه های هدایت انسان به صراط مستقیم را شنیدن و گوش دادن دانست و تصریح کرد: یکی از مشکلات جهنمیان نشنیدن حرف حق و حقیقت بوده که دلیل ورود آنها به جهنم شده است.

وی با اشاره به پیش رو بودن ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) خاطر نشان کرد: روحانیان و واعظان باید در مراسم های عزاداری حضور حداکثری داشته و اهداف جنگ امام حسین(ع) را برای همه روشن کنند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با تقدیر از پیر غلامان حسینی شهرستان خاطر نشان کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطر امام حسین (ع) یکی از وظایف اصلی هر مسلمان بوده و باید در این راه تمامی تلاش خود را انجام دهد.

اصغر سلیمی همچنین خاطر نشان کرد: پشت سر گذاشتن مشکلات جهانی برای ایران اسلامی به برکت خون حسین(ع) بوده است.

وی همچنین در این مراسم با اشاره و وجود محله گرایی در شهرستان خاطر نشان کرد: پیشرفت سمیرم با حذف محله گرایی و حمایت از سرمایه گذاران رقم خواهد خورد.

Go to TOP