پس از دو سال کتاب یا حسین شهید به چاپ رسید

نویسنده کتاب شکوفه های سیب: کتاب مذهبی «یا حسین شهید» رمان گونه بوده و علاقه مندان به رمان نیز می توانند آن را تهیه و مطالعه نمایند.

امرالله قاسمی در گفت و گو با خبرنگار سمیرم خبر با اشاره به زحمات ۲ ساله خود برای به قلم آوردن این کتاب گفت: کتاب مذهبی «یا حسین شهید» رمان گونه بوده و علاقه مندان به رمان نیز می توانند آن را تهیه و مطالعه نمایند.

این نویسنده نامی سمیرمی گفت: به مناسبت نزدیک شدن به ایام محرم تمامی تلاش خود را انجام دادم که این کتاب تا قبل از محرم امسال آماده چاپ و انتشار شود.

کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی شهرستان با اشاره به پیش رو بودن ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) تصریح کرد: کتاب یا حسین شهید در ۲۸۲ صفحه بچاپ رسیده که در آن ماجرای هجرت کاروان امام حسین (ع) را از مدینه به مکه و از مکه به کربلا و هجرت اسرای کربلا را به شام به صورت رمان گونه تقدیم دوستان و مردم ولایت شهرستان سمیرم نموده ام.

قاسمی همچنین خاطر نشان کرد: چاپ نخست این کتاب در ۱۰۰۰ جلد صورت گرفته است.

به گزارش سمنا تا کنون ۱۶ جلد کتاب و ده ها مقاله از این استاد به چاب رسیده است.

کتاب های، تست های عمومی زبان و ادبیات فارسی، تست های اختصاصی زبان و ادبیات فارسی( رشته ادبیات) ، تستها ادبیات فارسی فنی و حرفه ای، مجموعه سوالات چهار گزینه ای( رشته تجربی، ریاضی) وساختار های زبان فارسی از جمله کتاب های آموزشی این نویسنده است.

قاسمی همچنین کتاب های  از دنا تا حرا، عطر سیب، شکوفه های سیب، سیمای سمیرم در ادوار تاریخ، ترنم ابشار، اطلس فرهنگی مذهبی شهرستان سمیرم، در سوگ سیاوش، اشک مادر، بهاری که بخون نشست، شبی در ناژوان، یا حسین شهید را به چاپ رسانده که از این بین کتاب شکوفه های سیب بیشترین تعداد چاپ را داشته است.

انتهای پیام./

Go to TOP