«خاک سفید»؛ رمان جدید نویسنده «من و غول کوزه»

این رمان اثری اجتماعی و درباره زندگی چند نفر در محله خاک سفید تهرانپارس است.

به گزارش تیم رصد سمنا؛ حمید بابایی نویسنده، درباره تازه‌ترین فعالیت‌های ادبی خود گفت: مشغول کار روی دو اثر برای نوجوانان هستم. قصه پردازی برای نوجوانان دغدغه اصلی من در حوزه کتاب است. نگارش یک رمان و یک مجموعه شامل سه نمایشنامه برای اجرا در مدارس، از اصلی‌ترین کارهای این روزهای من است. نام موقت این رمان نوجوان «من و غول کوزه» است.

این نویسنده همچنین گفت: کتاب قبلی‌ام با نام «پیاده» از سوی نشر مروارید به بازار عرضه شده است و اول شهریور ماه در فرهنگسرای رسانه نقد می‌شود.

بابایی در ادامه اظهار داشت: رمان «خاک سفید» را هم در دست انتشار دارم. این رمان روایت زندگی چند نفر در محله خاک سفید تهرانپارس است. در واقع زمان روایت برمی‌گردد به سال های ۷۴ تا ۸۰ که خاک سفید و بخش جزیره ویران شد.

وی افزود: رمان من اثری اجتماعی در مورد زندگی در مناطق خاص تهران و آدم های این منطقه است. تن ندادن به یکسری قواعد در این مناطق و آسیب‌ها و معضلات زندگی در چنین مناطقی از موضوعات این کتاب است.

شایان ذکر است؛ امروزه «محله غربتی‌ها» همان جزیره معروف در خاک سفید که به بهشت خلافکاران معروف بود، نابود شده و دور آن دیوار کشیده‌اند.

 

 

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

Go to TOP